Journey kadını yeni sezonda, ellili yılların romantik havasıyla kendi tarzını yaratıyor…

Journey’nin 2011 yaz koleksiyonunda bulunan ve farklı üstlerle kombinlenebilen dar kesimli pantolonlar, bu yaz kendini keşfetmekten korkmayan kadınların tercihi olacak.

Klasik tarzın dışında yüksek belli, bol-dar paçalı pantolonlar, fiyonk, kemer ve pili gibi ince kadınsı detaylar ile de hareket kazanmış.

Koleksiyonun en çarpıcı modelleri arasında bulunan skinny pantolonlar dantel ve şifon üstlerle size cesur bir şıklık sunuyor.

Yaz partilerinde farklı tarzlarda kullanabileceğiniz skinny pantolonların yanı sıra, kısa ceketlerle de giyilebilen, yumuşak kumaşlardan oluşan şortları da size hafif ve rahat bir yaz vaat ediyor.

Journey’de pastel renklerin ve akışkan kumaşların buluşması, ortaya yumuşak hatlı güçlü bir koleksiyon çıkarıyor…

Journey’nin romantik koleksiyonunda yer alan pantolon ve şortlar bu yaz gardrobunuzun en önünde yer alacak!

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

İzmir Fashion Week'in açılışı yapıldı

İzmir'de 1-3 Kasım'da Rönesans Ajans ve Ege Giyim Sanayicileri Derneği, İzmir Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği, İzmir Moda Tasarımcıları Derneği'nin katkılarıyla hayata geçirilen İzmir Fashion Week başladı.

DREAM STYLE AMATÖR MODA TASARIM YARIŞMASI BÜYÜK COŞKUYLA YAPILDI

Ece Türkiye tarafından yönetilen Ankara’nın etkinlikleriyle ünlü alışveriş merkezi AnkaMALL, önceki gün Dream Style Amatör Moda Tasarım Yarışması İç Anadolu Bölgesi Büyük Finali'ne ev sahipliği yaptı.Moda dünyasının kapıları genç tasarımcılar için açıldı...

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ