JOWAE İLE CİLDİNİZ DOĞAL DENGESİNE KAVUŞSUN!

 

Jowae-ürünler

 

Cildimiz her gün kirlilik, ultraviyole ışınlar, stres, yorgunluk gibi cilt dengesini bozan dış faktörlere maruz kalır. Cilt dokusu mat ve donuk bir hal alırken ciltte yaşlanmanın ilk belirtileri hızlanır.

 

Fransa’nın üstün dermokozmetik anlayışı ve Güney Kore’nin kültürel bitkileri ile geliştirilen Jowaé ile, cildinizi doğal dengesine kavuşturun! Kore dilinde ‘harmoni’ kelimesinden ilham alan Jowaé, Kore ve Fransa’nın eşsiz bitkisel kozmetiğin sinerjisini tüm ürün ve ritüellerinde sunuyor.

 

Lierac ve Phyto’dan sonra, Ales Groupe bünyesindeki 3. Dermokozmetik marka Jowaé, %93 doğal kaynaklı içeriği ile mükemmel cilt hayalini gerçeğe dönüştürüyor.

Jowaé ürünlerinin aktif içeriği olan antioksidan etkili Lumifenol, cildi korur, detoks etkisi sunar, onarır ve ışıltı verir.

 

Latince “ Her zaman canlı” anlamına gelen Lumifenol, kusursuz ve dayanıklı bir cildin anahtarını sunuyor.

Jowae , Kore’nin geleneksel güzellik ritüelinin dört adımından esinleniyor:

Temizleme: Cildi kir ve makyajdan derinlemesine arındırır.
Hazırlama: Cildi bakıma ve tedaviye hazırlar.
Aktifleştirme: Cildin genç dokusunu korur ve cilt dokusunu iyileştirir.
Onarma: Tüm cilt tipleri için cilt dengesini sağlamaya ve onarmaya yardımcı olur. Her cilt tipinde farklılıklar gösteren cilt kusurları ve hücre deformasyonunu düzenlemeye ve cilt dengesini onarmaya yardımcı adımdır.
Tüm cilt tiplerine ve hassas ciltlerin kullanımına uygun, temizleme segmentinden renkli nemlendirici serisine kadar 21 farklı referansa sahip Jowae,

paraben, kimyasal koruyucu mineral yağ, hayvansal içerik ve sentetik renklendirici içermeyen doğal içeriği sayesinde, cildinizi de doğal dengesine kavuşturuyor ve günlük saldırılardan cildinizi koruyor!

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Gül ile Arının Gül ile Güzelleşin

Thalia Natural Beauty'nin yüz bakımı köpüğü, yüz temizleme suyu ve tonik, yüz kremi, vücut losyonu, el kremi ve doğal sabundan oluşan Midnight Rose Arındırıcı ve Dengeleyici Serisi ile yepyeni bir anlama kavuşuyor. Gül özlerini odaklanmak alan Geceyarısı Rose Serisi tertemiz, pürüzsüz, canlı ve çok daha genç bir cilt vaat ediyor.

Jeunesse Global’den Kusursuz Tenler Serisi NV

Dünya çapında tanınmış makyaj sanatçıları tarafından Jeunesse Global’e özel tasarlanan NV Serisi, cildinizin saniyeler içinde kusursuz ve genç bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ