Kadınları Rengarenk Bir Kış Bekliyor

 

ADANA OPTİMUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ, STİL VE MARKA DANIŞMANI YELDA İPEKLİ’Yİ KONUK ETTİ.

Batik Giyim

Yenilenen yüzü ve yeni markalarıyla daha renkli, daha enerjik olan Adana Optimum Alışveriş Merkezi, Stil ve Marka Danışmanı Yelda İpekli’yi konuk etti. Kadın hazır giyimin öncü markalarından Batik’in marka koordinatörü ve stil danışmanı Yelda İpekli, mağazalar turunun Adana Optimum’daki durağında, şıklığı seven hanımlara tüyolar verdi.
Bu kış kadınların rengarenk olacağını, tarçın rengi ağırlıklı olarak çalıştıklarını anlatan Yelda İpekli, “Uzun paltolar, kabanlar olmazsa olmazlar arasında. Bu senenin modasında renkli kabanlar ve montlar var” dedi.
Dinamik bir koleksiyon hazırladıklarını anlatan Yelda İpekli, “Renklerimiz her zamankinden daha canlı olacak. Aslında 3 tema işleyeceğiz, bu üç tema da dünya modasını takip eden trendlerden oluşuyor. O yüzden çok iddalıyız. Hem sonbahar-kış, hem de ilkbahar-yaz koleksiyonun da iddiamızı sürdüreceğiz” dedi.
Yelda İpekli, yeni koleksiyonlarının her zevke ve her yaş grubuna hitap ettiğini vurguladı. İpekli, günümüz gençlerinin giyim alışkanlıklarını değerlendirirken de, “Şimdi ki gençler son derece dinamik giyinmeyi seviyorlar, tek bir modayı bağlı kalmak istemiyorlar. Onların özgürlükçü ruhunu desteklemek istiyoruz” diye konuştu.

BATIK Satış Noktaları Ve Mağazalarını İnceleyebilirsiniz.

Kaynak:hürriyet.com

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

MEKANLARA SADE VE ELEGAN BİR DOKUNUŞ: Seramiksan’dan Endüstriyel Beton Görünümüne Yepyeni Bir Yorum

Koleksiyonunu en yeni tasarım trendlerine göre zenginleştiren Seramiksan, betonun dayanıklı yapısını yaşam alanları ile buluşturduğu yeni serileri Neostone, Petra ve Cement ile endüstriyel beton görünümüne yepyeni bir boyut getiriyor.

Hotiç 5 yılda yüzde 138 büyüdü

77 yıldır ayakkabı modasına yön veren Hotiç, büyüme politikasını istikrarlı bir şekilde devam ettiriyor. 2010 yılında 52 olan mağaza sayısını 124'e çıkararak büyüme hızını son 5 yılda yüzde 138 oranında artırmış oldu.Beş yılda yüzde yüzotuzsekiz büyüdü...

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ