Kare Sanat Galerisi, sezonun son sergisi

Kare Sanat Galerisi, sezonun son sergisinde 2-30 Haziran tarihleri arasında Çağdaş Türk Sanatının önemli isimlerine ev sahipliği yapıyor.


Sergide; birkaç ay önce aramızdan ayrılan “Büyük Usta” Ömer Uluç, en son çalışması ile izleyici karşısına çıkan Ferruh Başağa, toprağın doğurgan enerjisinden ve sürekliğinden etkilenerek oluşturduğu resimleriyle Ekrem Kahraman, insan figürünü resimlerinin temeline oturtan Mustafa Ata, “kuşun kanat çırpışını, gökyüzüne uçmasını resmediyorum” diye eserlerini açıklayan Devrim Erbil, sonu gelmez, dipsiz bir kuyu gibi kullandığı tuval çalışmalarıyla Şenol Yorozlu, güncel hayattan kareleri tuvaline aktaran Mustafa Pancar, heykellerinde iç-dış hareketlerle kurduğu ilişkisiyle izleyici algısında çok değişik izler bırakan Saim Bugay ve içindeki deniz tutkusunu beyaz mermerden yapmış olduğu figürlere bir bedenmiş gibi giydiren Tuba İnal yer alacaktır.


Çağdaş Türk Sanatının önemli isimlerinin yer aldığı bu sergi 2-30 Haziran 2010 tarihleri arasında Kare Sanat Galerisi’nde görülebilinir.


Kare Sanat Galerisi Pazar ve Pazartesi günleri hariç her gün 10:30-19:00 saatleri arasında açıktır.

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Türkiye’nin İlk Deneyimsel Çocuk Eğlence ve Kültür Merkezi Açıldı

Türkiye’nin ilk deneyimsel çocuk eğlence ve kültür merkezi ‘Imagineer Kids’ içerisinde yer alan interaktif aktiviteleri ve sürekli yenilenecek olan alanlarıyla 42 Maslak’ta kapılarını açtı.

‘80’li Yıllardan Çizgiler’ karikatür sergisi!
 

Ünlü karikatür ustalarının eserlerinin genç kuşaklar tarafından tanınması amacıyla düzenlenen, “80’li Yıllardan Çizgiler” isimli karikatür sergisi açıldı. Gazete Habertürk'te yer alan habere göre; karikatürist Ersin Burak’ın arşivinden seçilen çizimlerin yer aldığı sergi,

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)