kaslı, takım elbiseli ve olgun erkek modası

Amerikan erkek dergisi GQ’nun editörü Jim Nelson, New York Times gazetesinde yayımlanan makalesinde, moda tasarımcılarının yaklaşık 10 yıl önce erkek model olarak “çelimsiz, zayıf, tüysüz” gençleri kullandığını şimdi ise güçlü, ağır iş yapabilen, olgun ve “gerçek” erkeklerin revaçta olduğunu yazdı. Nelson artık tişört giyen, androjen ve tüysüz gençlerin yerini, Mad Men dizisinin yıldızı Jon Hamm gibi erkeksi, kaslı, takım elbiseli ve olgun erkekler almaya başladığını vurguladı. Moda dünyasından Sam Shahid de “Büyük Buhran dönemindeki filmlere baktığınızda gerçek erkekler görürsünüz. Zor zamanlarda insanlar güçlü erkekler görmek istiyor” diye konuştu.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Erkekler için tasarladılar İtalya’da her yıl düzenlenen dünyanın en önemli erkek giyim moda fuarlarından Pitti Uomo’nun 93’üncüsü, Floransa’da yapıldı.
Erkek gömleği giymek 2018'de kadın moda trendi Dolapların vazgeçilmezi gömlekler, kullanım tercihlerinin hızla değiştiği günümüzde şıklığını farklı tarzı ile tamamlamak isteyen trend kadınlarında tercihlerinin odak noktası oluyor.
Dünyanın en yenilikçi erkek giyim markası Tudors Gömlek, kadınların ilgisini değerlendirerek,

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ