Kate Moss ve Cara Delevingne birlikte poz verdi!

My Burberry kampanyası için geçmişten geleceğe zamansızlığı sembolize eden iki top model Kate Moss ve Cara Delevingne ilk kez bir araya geldi! Parfüm; My Burberry’nin hazır giyim koleksiyonu, aksesuarlarını içinde barındıran kapsül koleksiyonu ve ikonik trençkot renk paletinden ilham alan makyaj koleksiyonu ile birlikte tanıtılıyor.

“My Burberry; Burberry markasının, koku, tasarım ve duruş olarak hayat bulmuş halidir. Bu parfüm, zaman sınırı tanımayan efsanevi Burberry trençkottan esinlenerek hazırlanmıştır.”
Christopher Bailey, CEO, Burberry


My Burberry’i dünyaca ünlü burunlardan Francis Kurdjian tasarladı. Kurdjian kokuyla ilgili şunları söylüyor; “Bailey kokuyla ilgili ilk kez brif verdiği zaman trençkot giyen bir kadının duygularını anlatmamı istemişti. Bu koku güzel duyguların, paylaşılan mutlu anların, yaşanılan güzel anları hissettirmeli. Bu nedenle yağmurdan sonra Londra bahçeleri fikrinden yola çıkarak çiçek kokuları ile birlikte kendini iyi ve güvende hissetme duygusunu yaşatmaya çalıştım.”

KAMPANYA


My Burberry global kampanyası için, dünyaca ünlü Moda ikonları Kate Moss ve Cara Delevingne ilk kez kamera karşısına geçti. İki farklı jenerasyonun mükemmel birlikteliği…

Kate Moss ve Cara Delevingne’nin fotoğrafları, Christopher Bailey’nin kreatif direktörlüğünde Mario Testino tarafından çekildi. Bu kampanya ile iki topmodel, iki farklı jenerasyonun benzersiz uyumunu hayata geçirdiler.

İÇERİK


My Burberry, yağmur sonrası bir Londra bahçelerinin kokusunu anımsatıyor. Sardunya, altın ayva ve frezya orta notaları iken; üst notalarında tatlı bezelye ve bergamot; alt notaları ise Şam gülü ve paçuli bulunuyor.

ŞİŞE

Dış ambalajın tasarımı da trençkottan esinlenerek hazırlanmıştır. Şişenin kapağı trençkotun düğmesi şeklinde tasarlanmış, fiyonk ise trençkotun yapıldığı gabardine kumaştan dokunmuştur. Şişenin kıvrımları ise trençkotun cep kısmından ilham almıştır. Kutu da kullanılan kağıt sadece İngiltere’de üretilmekte olup gabardine ile uyum içerisinde kullanılmıştır.
Fiyat: My Burberry 90 ml EDP 430 TL / 50 ml EDP 300 TL

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

İzmir Fashion Week'in açılışı yapıldı

İzmir'de 1-3 Kasım'da Rönesans Ajans ve Ege Giyim Sanayicileri Derneği, İzmir Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği, İzmir Moda Tasarımcıları Derneği'nin katkılarıyla hayata geçirilen İzmir Fashion Week başladı.

DREAM STYLE AMATÖR MODA TASARIM YARIŞMASI BÜYÜK COŞKUYLA YAPILDI

Ece Türkiye tarafından yönetilen Ankara’nın etkinlikleriyle ünlü alışveriş merkezi AnkaMALL, önceki gün Dream Style Amatör Moda Tasarım Yarışması İç Anadolu Bölgesi Büyük Finali'ne ev sahipliği yaptı.Moda dünyasının kapıları genç tasarımcılar için açıldı...

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ