Kavitasyon yöntemiyle zayıflama

Kavitasyon anestezi kullanmadan, iz bırakmadan, ağrısız bir şekilde vücudu forma sokmak anlamına gelir. Liposuctionın risksiz bir alternatif şeklidir. Yağ hücrelerinin erimesini sağlar. Bölgesel yağlanma ve selülitle ses dalgaları yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir.

Bu işlemin diğer işlemlerden en büyük farkı yapılan işlemin ağrısız ve acısız olması kişinin seanstan sonra gündelik hayatına devam edebilmesi ve ayrıca uygulama yapılan bölgede herhangi morluğun veya şişkinliğin olmamasıdır.

Fakat tedaviden önce uygulanması gereken bazı kurallar vardır. Tedavi başlamadan önce bol bol su içilmeli hatta tedaviye başlamadan 1-2 gün önce günde en az 2,5 -3 litre su tüketilmelidir.

Kaynak Hürriyet

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Evde yapabileceğiniz doğal vücut yağları

Vücudunuzun nemlenmesi, yumuşaması, parlaması ve böylece daha sağlıklı ve güzel bir görünüm kazanması için dışarıdan pahalı kozmetik ürünler satın almanıza gerek yok. Evde hazırlayabileceğiniz pratik yağlarla kendi bakımınızı kendiniz yapabilirsiniz.

Kafeinin Spor Yapanlara Yararı veya Zararı

Kafeinin Spor Yapanlara Yararı veya Zararı

YORUM YAZIN

Etkin Patent

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

Adana PatentAvcılar PatentBalıkesir Web TasarımAtaşehir PatentAvcılar Web TasarımAfyon PatentAntep OsgbArnavutköy Web Tasarım
 • Online Marka Tescil Ücreti

  Online marka tescil ücreti ve iş ve işlemlere ait ayrıntılar şu şekildedir;

  Online Marka Yenileme Ücreti

  Online marka yenileme ücreti ödemesi ve Marka Yenileme işlemlerini buradan anında yapabilirsiniz.

 • Marka Takip ve İzleme Ücreti

  Her yıl marka tescil başvuru sayısının hızla artması ve ilgili iş ve işlemlerin hızlandırma isteği, giderek artan benzer marka başvuruların bir şekilde yayına çıkarılması nedeniyle her yıl birbirlerine benzer ve/veya iltibas oluşturan markalar yayınlanmak

 • Online Beşli Tasarım Başvuru Ücreti

  Beş Renkli Görsel Türk Patent Yayın Ücreti