Kent Optik İstanbul Shopping Fest’te göz dolduracak

 

Kent Optik’in dünya markaları arasında yer alan gözlükleri İstanbul Shopping Fest’te göz dolduracak… Kent Optik, 9 -29 Haziran tarihlerinde arasında İstanbul Shopping  Fest’de zengin ürün gamı ve özel avantajları ile açık ara farkla önde olacak. 

 

Kent Optik’in Chrome Hearts,Linda Farrow ve Cutler and Gross gözlüklerinde, sizi yansıtan, sıra dışı ve tarzınızı ortaya koyan, klasik görünümün yanı sıra, sportif modelleri ile farklılık yaratacaksınız.  

 

Kent Optik’in temsil ettiği Chrome Hearts, Linda Farrow ve Cutler and Gross gözlük modellerini Tunalı Hilmi, Optimum/Ankara, Armada AVM., Bilkent Ankuva AVM., Kanyon, Optimum/İstanbul, City’s Nişantaşı, Suadiye ve Kentpark’daki mağazalarında bulabilirsiniz.

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Nano damla ile gözlük tarih oluyor

İsrail'de bulunan Bar-Ilan Üniversitesi'nin Nanoteknoloji İleri Malzemeler Enstitüsü ve Ashaare Zedek Medical Center uzmanları "nanodrop"lar hasar görmüş korneayı tedavi ederek hem yakın hem de uzak görüş sorunlarını tedavi etmeyi başardı.Domuzların korneaları üzerinde başarıya ulaşıldı.

İşte Apple'ın tasarlayacağı muhtemel 10 artırılmış gerçeklik gözlüğü

Uzun yıllardır Apple, artırılmış gerçeklikli gözlük çalışmaları ile piyasaya yeni bir boyut kazandırmayı hedefliyor. Bu konu ile ilgili şirket bir yarışma düzenledi. İşte o yarışmada gelen 10 akıllı gözlük önerisi..Apple'ın tasarlayacağı muhtemel 10 gerçeklik gözlüğü

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ