Kır saçlardan kurtulmak isteyen erkeklere , saç yıkama kadar kolay bir çözüm

Metroseksüel erkeklerin sözcüklerle dökemediğimiz moda trendinin artık tarih kitaplarına gömülmesine gerçekten şükrediyoruz ve artık erkek modasının yeni temsilcisinin Daniel Craig gibi gerçek erkekler olmasından çok hoşnutuz. Yeni erkekler artık maskülen taraflarını açığa çıkarıyor ve bu taraflarını göstermekten çok memnunlar.

Maskülenlik erkeklerin artık paralarını harcamak istedikleri bir şey. Burada kişisel spor hocaları veya spor salonlarından bahsetmiyoruz, aslında önemli olan erkeklerin daha iyi görünmek için kozmetik ve bakım ürünlerine daha çok yöneldikleri gerçeğidir. Bugün erkekler hissettikleri gibi zinde ve rahat görünmek istiyor.  Kır saçlar ise yaşlanmanın istenmeyen belirtileri olarak öne çıkıyor. 

Goldwell kuaförlerinin erkek müşterileri zaten hiç de tercih etmedikleri boya randevusu almadan kuaförlerde gençleşebiliyor.

Goldwell’in yeni Men ReShade ürünü saçtaki beyazları kırmanın en maskülen yolu. Yeni Hybrid Köpük Teknolojisi, maskülen ve doğal bir sonuç elde etmek için doğal ve şeffaf bir şekilde saçtaki beyazların renginin kırılmasını sağlıyor. Bu ürün sayesinde saçtaki beyazların tekrar çıktığını görmüyorsunuz. 

Saç yıkama kadar kolay boya servisi 

Yeni Men ReShade saçtaki beyazları etkin bir şekilde kıran ve kullanması şampuan kadar kolay ve hızlı bir üründür. Doğal ve rahat bir görünüme ulaşmak sadece beş dakika. Men ReShade Hybrid Köpük Teknolojisi basit köpük uygulaması ile oksidatif boya teknolojisinin doğal sonuçlarını biraraya getiren ilk teknolojidir. 

Boyanın öğeleri özel Men ReShade uygulama şişesinde karıştırılır ve saç yıkama yerinde saça köpük şeklinde uygulanır ve sadece beş dakika sonra durulanır.

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Erkekler, sanal alışverişte en çok bu ürünleri alıyor

Girişimci Ersin Mete Ertürk 6 yıl önce kurduğu sitede Türkiye'de bir ilke imza attı. Abonelik yöntemi ile erkeklere yönelik iç çamaşırı, çorap, tıraş-bakım ürünleri ve prezervatif gönderim hizmeti sunan sitenin sahibi Ertürk, geçen yıl en çok talep boxer-slip ürünü için oldu.

2017'de erkekler kadınlardan çok alışveriş yaptı

Türkiye genelinde 5.6 milyon üyesi ile mobil sadakat uygulaması Hopi, 2017’nin alışveriş istatistiklerini açıkladı. Ocak – Aralık 2017 tarihleri arasında gerçekleşen alışveriş rakamlarının açıklandığı istatistikler 2017’deki alışveriş tercihleri ve trendlerini ortaya koydu.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ