Kısmet By Milkadan Kısmetli Safirler ile nostaljiyi yaşayın

Mücevher sektöründe güncel ve özgün tasarımlarıyla dikkatleri çeken “Kısmet By Milka”, yeni vintage koleksiyonunu satışa sunuyor.  Pembe altın, pırlanta ve renkli safirlerle bezediği  muhteşem koleksiyon, Istanbul’un nostaljik havasını bugünün modernliği ile birleştiriyor.

Negatif enerjiyi pozitif enerjiye çevirdiğine inanılan kırmızı, pembe, sarı, mavi safir taşlarından oluşan  küpe, yüzük, kolye ve bileziklerin yer aldığı koleksiyon ,  “Kısmet By Milka” nın özel dokunuşları ile ‘vintage look’ sevenlerin beğenisine sunuluyor.

Yüzyıllardır zerafet ve zenginlik özelliği taşıyan değerli taşların yer aldığı “safir koleksiyonu”  tasarlayan  “Kısmet By Milka”  ile kısmetiniz bol “Safirli” olsun… 

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Gelinlik için takı önerileri

Hayatını en özel gününde, hayatının en özel kıyafetini giyecek hanımlar için takı olmazsa olmazların başında geliyor. Gelinliğin üzerine takılacak gösterişli takılar ilgiyi dağıtabilir. Bunun yerine şık ve sade bir küpe ve iki bileğinize de takacağınız şık bir bilezik daha iyi olacaktır.

TASARIM ÖDÜLLERİNE MUHTEŞEM GALA!

Dünyanın en büyük 5 mücevher fuarından birisi olan İstanbul Jewelry Show kapsamında mücevher dünyasının önde gelen isimleri buluştu.Fuarın ilk günü dünyanın en büyük alım heyeti organizasyonu kapsamında İstanbul’da gelen firma temsilcileri ile ihracatçı firmalar buluştu.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ