Kız çocuk modasındaki son trendler yüzde 50 indirim avantajıyla sunuluyor

 

Goose ile küçük hanımlar, ablaları kıskandıracak…


• Goose,  kız çocukları için zarif tarzı ve kalitesiyle, modada en son trendleri takip ediyor. Sade ve zarif kış koleksiyonu ile küçük hanımlara kendi tarzlarını şimdiden geliştirebilme fırsatı sağlayan Goose, el yapımı toka, şapka ve diğer aksesuarlarla kombinlenebilen zengin seçenekleri yüzde 50 indirim fırsatı ile sunuyor.


Goose Kış Koleksiyonu’nda genellikle sade desen ve renkler ön plana çıkıyor. Pembe, siyah, beyaz, gri ve kırmızı renklerinin yoğun olarak kullanıldığı koleksiyonda kız çocukları için tasarlanan modellerin zarafeti ile birlikte abartısız ve yalın olması dikkat çekiyor. Kullanımı oldukça rahat tafta, kadife, saten ve flanel ekose kumaşlar çocuklar kadar büyüklerin de beğenisini kazanıyor.

Goose, özel günler, bayramlar, doğum günleri, mezuniyetler ve diğer aktiviteler için çok çeşitli seçenekler sunuyor. Yeni koleksiyonda, güllü mantolar, kadife garnili etek, ceket ve elbiseler, pırlanta taş düğmeli gömlekler, flok tüllü abiye ve etekler,  tafta incili abiye ve bolerolar, inci şeritli etek ve elbiseler, bol büzgülü kabarık elbiseler, çok katlı tüller, plikaşeli jileler ve gül süzineli takımlar, özel günler için öne çıkıyor.


Goose’ da yüzde 50 indirim fırsatı devam ediyor…

Çocuklar için tekstil ürünlerinden oluşan koleksiyon ve aksesuar çeşitleri, İstanbul’da Astoria,  Alsancak İzmir ve Sanko Park Gaziantep Alışveriş Merkezleri’ndeki Goose Mağazaları ile 60 satış noktasında yüzde 50 indirimle yer alıyor.

www.ensonmoda.com

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

İlkbahar Yaz 2019 Bebek Çocuk Modasında Tasarımda Rahatlık ve Doğal Malzeme Kullanımı Öne Çıkacak

Dünyanın bir numaralı moda ve stil araştırma şirketi WGSN’nin Çocuk Giyim Editörü Allison Goodfellow-Ash, İlkbahar-Yaz 2019 çocuk giyim trend ön görülerini İstanbul Kids Fashion Fuarı’nda ziyaretçiler ve katılımcılarla paylaştı.

İyiden İyiye Mutluluğun Kaynağı Phoca

2014 yılında çocuk odaklı projelere yakından destek sağlamak amacıyla “İyiden iyiye mutluluk” mottosuyla “Projemiz Hayat”ı kuran Aslı Özdemir, “Projemiz Hayat” çatısı altında sosyal girişim markası “Phoca”yı hayata geçirdi.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)