Koton’dan Yaz Kampanyası ‘Şimdi Serinleten Fiyatlar Moda’

koton-t-shirt

 

Koton, 2018 İlkbahar-Yaz sezonun en moda ve trend tasarımlarını büyük yaz kampanyasıyla buluşturuyor. Koton’un serinleten yaz kampanyasında yeni sezon tasarımları 12.99 TL’den başlayan fiyatla sezon gardıroplarını oluşturuyor.

 

En moda kampanya ulaşılabilir fiyatlar ile Koton’da gerçekleşiyor. Yaz sezonunun en çok ihtiyaç duyulan ürünleri farklı çeşit ve modelleriyle Koton Yaz Kampanyası’nda yer alıyor. ‘Şimdi serinleten fiyatlar moda, moda Koton’da’ mottosuyla başlatılan kampanyada yeni sezon ürünleri ulaşılabilir fiyatla mağazalarda yerini alıyor.

 

Pul detaylı, renkli ve baskılı tişörtlerin, farklı kesimlere sahip jean modellerin ve yüzlerce yaz tasarımının yer aldığı kampanya, 12.99 TL’den başlayan fiyatlarıyla sezon gardıroplarının yenilenme zamanı geldiğini işaret ediyor. 2018 İlkbahar-Yaz sezonunun en moda ürünlerinden, basic tasarımlarına kadar yüzlerce seçenek kampanyalı fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Koton Partywear Koleksiyonu Davetlerin Yıldız Stillerini Belirliyor

Koton, 2018 ilkbahar-Yaz sezonuna sunduğu Partywear Koleksiyonu ile sezonun davet modasını belirliyor. Her vücut tipine ve okazyona uygun zenginlikte hazırlanan Koton Partywear Koleksiyonu, Zeynep Tosun for Koton tasarımlarıyla da dikkat çekiyor.

Columbia PFG Serisi ile Denize Açılıyor

13-16 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek Columbia PFG Alaçatı Big Fish Turnuvası’nın ana sponsorluğunu üstlenen Columbia, güneşin zararlı ışınlarından koruyan ve serin tutan teknolojilerin yer aldığı Columbia PFG serisi ile denizde konforlu maceralar için fonksiyonellik sunuyor.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ