Koton Sport Erkek Koleksiyonu 3 Trend Temasıyla Yeni Sezona Hazır

Koton Sport Erkek Koleksiyonu 2018-2019 Sonbahar-Kış sezonunda model ve renk çeşitliliğiyle dikkat çekiyor. Spor giyimin, casual stillerin de hedefine girdiği sezonda Koton Sport Erkek Koleksiyonu, tasarımları 3 farklı temayla sunuyor.

2018-2019 Sonbahar-Kış Koton Sport Erkek Koleksiyonu, zengin tasarım seçenekleri ve renkleriyle ön plana çıkıyor. Casual giyimin spor tasarımlarla buluşması trendi yeni sezonda artarak devam ederken, Koton Sport Erkek Koleksiyonu yeni sezona sunduğu tasarımlarıyla zorlamasız şık stilleri hedef alıyor. Koleksiyon, Ying Yang, Orange Harmony ve Focus on Green olmak üzere üç farklı temadan oluşuyor.

Siyah ve beyazın keskin gücünden ilham alan; Ying Yang

Çizgisel desenlerin siyah, beyaz ve gri renklerle buluştuğu Ying Yang teması grafik baskılarla farklılaşıyor. Blok detaylar ve farklı kumaş türlerinin kullanıldığı tasarımların ilhamı siyah ve beyaz renklerin keskin gücünden alınıyor.

Sezonun dikkat çeken rengi ‘turuncu’ ile Orange Harmony

Ana rengin turuncu, destekçi renklerin ise siyah ve griden oluşturulduğu koleksiyonda reflektör ve teknik detaylar önem kazanıyor. Tasarımlarda siyah ve gri melanjın klasik çizgisi turuncu baskı ve detaylarla hareketlendirilirken her sezonun trendi kamuflaj deseni de Orange Harmony temasının trend tasarımlarına eşlik ediyor. Koton Sport Erkek Koleksiyonu’nun dinamik ruhuna uyumlu olarak hazırlanan tasarımlar vücudu saran kumaşları ile spor performansını da maksimuma yükseltiyor.

Focus On Green; Yeşilin Odağında Tasarımlar

Sezonun trend renkleri arasında yer alan yeşilin farklı tonlarından oluşturulan tasarımlar ‘Focus On Green’ temasında buluşuyor. Reflektör baskınların yeşil ile buluştuğu tasarımlar arasında teknik detaylı atlet ve tişört tasarımları yer alıyor. Temanın öne çıkan parçalarını yeşil melanj tişört-şort takımı oluşturuyor.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Bu Yaz Keten Gömlek Moda

Yaz sıcağının kendini hissettirmeye başlamasıyla hafif ve ferah kumaşlar daha da popüler hale geldi. Erkek modasında kilit parçalardan olan gömleklerde kullanılan keten tasarımlar günün her anını şık ve rahat kılıyor.

Ramsey Hot Summer Koleksiyonu ile Şık ve Rahat Bir Bayram

RAMSEY,erkeklerin bayram ve tatil için şıklık beklentilerini “Hot Summer” kapsül koleksiyonu ile karşılıyor.RAMSEY,“Hot Summer”kapsül koleksiyonu ile bayram alışverişini tatil alışverişiyle birleştirenlere yepyeni bir stil deneyimi sunuyor

YORUM YAZIN


Oylama:5 puan ( 1 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ