Koton Sport Erkek Koleksiyonu 3 Trend Temasıyla Yeni Sezona Hazır

Koton Sport Erkek Koleksiyonu 2018-2019 Sonbahar-Kış sezonunda model ve renk çeşitliliğiyle dikkat çekiyor. Spor giyimin, casual stillerin de hedefine girdiği sezonda Koton Sport Erkek Koleksiyonu, tasarımları 3 farklı temayla sunuyor.

2018-2019 Sonbahar-Kış Koton Sport Erkek Koleksiyonu, zengin tasarım seçenekleri ve renkleriyle ön plana çıkıyor. Casual giyimin spor tasarımlarla buluşması trendi yeni sezonda artarak devam ederken, Koton Sport Erkek Koleksiyonu yeni sezona sunduğu tasarımlarıyla zorlamasız şık stilleri hedef alıyor. Koleksiyon, Ying Yang, Orange Harmony ve Focus on Green olmak üzere üç farklı temadan oluşuyor.

Siyah ve beyazın keskin gücünden ilham alan; Ying Yang

Çizgisel desenlerin siyah, beyaz ve gri renklerle buluştuğu Ying Yang teması grafik baskılarla farklılaşıyor. Blok detaylar ve farklı kumaş türlerinin kullanıldığı tasarımların ilhamı siyah ve beyaz renklerin keskin gücünden alınıyor.

Sezonun dikkat çeken rengi ‘turuncu’ ile Orange Harmony

Ana rengin turuncu, destekçi renklerin ise siyah ve griden oluşturulduğu koleksiyonda reflektör ve teknik detaylar önem kazanıyor. Tasarımlarda siyah ve gri melanjın klasik çizgisi turuncu baskı ve detaylarla hareketlendirilirken her sezonun trendi kamuflaj deseni de Orange Harmony temasının trend tasarımlarına eşlik ediyor. Koton Sport Erkek Koleksiyonu’nun dinamik ruhuna uyumlu olarak hazırlanan tasarımlar vücudu saran kumaşları ile spor performansını da maksimuma yükseltiyor.

Focus On Green; Yeşilin Odağında Tasarımlar

Sezonun trend renkleri arasında yer alan yeşilin farklı tonlarından oluşturulan tasarımlar ‘Focus On Green’ temasında buluşuyor. Reflektör baskınların yeşil ile buluştuğu tasarımlar arasında teknik detaylı atlet ve tişört tasarımları yer alıyor. Temanın öne çıkan parçalarını yeşil melanj tişört-şort takımı oluşturuyor.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Bu Yaz Keten Gömlek Moda

Yaz sıcağının kendini hissettirmeye başlamasıyla hafif ve ferah kumaşlar daha da popüler hale geldi. Erkek modasında kilit parçalardan olan gömleklerde kullanılan keten tasarımlar günün her anını şık ve rahat kılıyor.

Ramsey Hot Summer Koleksiyonu ile Şık ve Rahat Bir Bayram

RAMSEY,erkeklerin bayram ve tatil için şıklık beklentilerini “Hot Summer” kapsül koleksiyonu ile karşılıyor.RAMSEY,“Hot Summer”kapsül koleksiyonu ile bayram alışverişini tatil alışverişiyle birleştirenlere yepyeni bir stil deneyimi sunuyor

YORUM YAZIN


Oylama:5 puan ( 1 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)