Kozmetik de Avantajlı kampanyalar ve fırsat ürünleri

 

Kozmetik alışverişine çıkmanın tam zamanı! Avantajlı kampanyaları ve fırsat ürünlerini kaçırmayın

İkincisi onlardan

Sally Hansen’ın Cuticle Massage Nail Treatment Pen’i tırnak etlerini ve tırnakları nemlendiriyor. Ultra Smoothing Growth Treatment Pen kısa tırnakların hızlı uzamalarına yardımcı oluyor. Tırnakları güçlendiren, taşan ojeyi temizleyen kalemleri de var. Bunlardan bir tanesini aldığınızda ikincisi anında hediye!

Hacimli saçlar

John Frieda’nın saçlarınıza hacim kazandırmak üzere ürettiği krem ve saç spreyini alırsanız şampuanını hediye ediyorlar.

Göz kremi bedava

Skincode yaşlılık etkilerine karşı mücadele eden Age Lab serisine o kadar güveniyor ki gece ve gündüz kremini alana göz kremini hediye ediyor.

Havlunuz hediye

Dermologia’dan, biri güneşten korunma ürünü olmak üzere üç ürün alanlar turuncu renkte güzel bir plaj havlusuna sahip olacak. Dermologica ürünleri hassas ciltler için çok uygun.

Gidin sizi de şımartsınlar

Geçen hafta Astoria Alışveriş Merkezi’ndeki Sephora mağazasına gittim. Büyük bir alışveriş yapmadığım halde görevliler çok ilgilendi, farklı ürünleri tanıttı, denetti. Pek çok kozmetik markasını bir arada sunan Sephora’nın kendi ürünleri ve sadece burada satılan birçok ürün de çok başarılı. Kozmetik alışverişi yapacaksanız tavsiye ederim. 

Kaynak: Star gazetesi

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Bakımlı ve Doğal Görünümlü Dudakların Sırrı LR’da

Hassas, çatlamış ve kuru dudaklara bakım yaparak yumuşacık yapan LR Colours Dudak Balsamı içerdiği vitaminler ile dudakları besliyor, pürüzsüz dudaklara sahip olmanızı sağlıyor.

LIERAC MASKELERİ İLE YEPYENİ VE KONSANTRE BAKIM!

Lierac’ın efsaneleşen serileri, şimdi tüm cilt tiplerine uygun maskeleri ile konsantre bakım ritüelini yeniden şekillendiriyor! Cildin farklı ihtiyaçlarını karşılayan Lierac maske serileri, ışıltılı ve dolgun bir cilt görünümün anahtarını sunuyor.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)