L’Occitane Saçlarda Bir Mucizeye İmza Atmaya Geliyor

,

Güzel ve sağlıklı saçların anahtarı, ihtiyacınıza uygun bir güzellik rutininde yatar. L’Occitane’ın her saç tipinin ihtiyacını karşılamak için beş esansiyel yağın güçlü karışımıyla formüle edilen Aromakoloji Saç Bakım koleksiyonu ile ilk kullanımdan itibaren değişikliği fark edeceksiniz.

Aromachologie Intensive Repairing – Onarıcı Bakım

Bu seri, kuru ve yıpranmış saçlar için ideal.Özellikle yaz mevsiminde güçlü UV ışınları, deniz tuzu ve kum saçlarınızı yıpranan saçları onarır ve ışıltı katar. Ylang ylang, tatlı portakal, lavanta, sardunya ve melek otu esansiyel yağları ile saçlarınızın görünümünü canlandırır ve kuvvetlendirir, saçlarınızda hoş bir koku bırakır. İçeriğindeki B5 ile pürüzsüzleştirip, yumuşatır.

Aromachologie Nourishing – Besleyici Bakım

Bu yeni seri aktif içerikleri olan zeytin yağı ve zeytin yapraklarından elde edilen esansiyel yağlarla saçı derinlemesinebesler ve dış etkenlere karşıkorur. Sedir, lavanta, sarı papatya, limon ve okaliptus ile saç derisini sakinleştirir, arındırır.

Aromachologie Body & Strenght – Hacim ve Dolgunluk Veren Bakım

Aromachologie Body & Strength serisi saçlarınıza yoğun bir dolgunluk verir. Saçlarınız, eskisinden daha güçlü ve hacimli bir hal alır. Aromakoloji esanslarının gücü, kırılmadan kaynaklı saç dökülmelerini de gözle görülür biçimde azaltır.

AromachologieRevitalizing Fresh– Canlandıran Bakım

AromachologieRevitalizing Fresh, saçınızdaki yenilenme duygusu ile canlı ve daha uzun süreli bir temizlik hissi sağlar. Esansiyel yağlar (nane, kekik, greyfurt, sedir, lavanta) ve bitkisel özlü sirke içeriği ile saçlarınızı günlük kirlenme etkilerinden arındırır. Bu canlandırıcı şampuan ile saçlarınız ağırlaşmadan hayat kazanır.

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Keratin Protect Serisi İle Güçlü Sağlıklı ve Gösterişli Saçlar

Parlak ve sağlıklı saçlar, moda ne olursa olsun, her kadının hayali… Her dönemin markası Remington, 80. yılına özel tasarladığı Keratin Protect Serisi ile kadınların hayallerini gerçekleştiriyor. Keratin Protect serisinin seramik plakalarında bulunan keratin ve badem yağı özelliği sayesinde artık tüm saçlar güçlü, sağlıklı ve gösterişli olacak.

Rossmann Alterra Kafein & Biotin Şampuan

Güneşin yakıcı etkisi, deniz yada havuz suyu nedeniyle hassaslaşan saçları, hızlı ve etkili çözüm için Alterra Kafein&Biotin Şampuanıyla tanıştırmak gerekiyor. Canlandıran kafein, hacim kazandıran Guarana tohumu ile saçı kökünden ucuna yeniden yapılandırıyor.

YORUM YAZIN


Oylama:5 puan ( 1 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ