L’Oréal Professionnel’dan Source Essentielle ile saç bakımında yeni soluk

Loreal-krem

 

L’Oréal Professionnel, bir ilke daha imza attı. L’Oréal Professionnel’ın %80-%100 oranında doğal kaynaklı bileşenler içeren ilk vegan profesyonel saç bakım serisi Source Essentielle, kuaför salonlarında “yeniden dolum” özelliği ile “inovatif ve tüketici dostu” bir ürün olarak öne çıkıyor.

 

Doğal botanik mucizesi doldurulabilir şişelerde...

L’Oréal Professionnel’ın yeni ürünü Source Essentielle, saç bakımına yeni bir soluk getiriyor. Yasemin, İncir, Susam yağı, Kalendula çiçeği, Aloe vera, Lavanta, Akasya yaprakları bu ürünün içeriğinde birleşiyor. L’Oréal Professionnel ekibi doğallığı profesyonellikle birleştirirken, bitkisel içeriklerden vazgeçmedi ve Source Essentielle şampuan ve yağlarını üretirken 2 önemli şeyi amaçladı:

 

L’Oréal Professionnel’dan sürdürülebilir inovasyon

Source Essentielle sadece doğal ve vegan* formülü ile değil aynı zamanda salonda yeniden doldurulabilme özelliği ile de doğayı korumayı amaçlıyor. Source Essentielle, tüketicilerinin şampuan şişelerini direkt olarak kuaförden yeniden doldurabilmesine olanak tanıyor. Bu inovasyon sayesinde her 3 yeniden doldurmada 1 şişe tasarruf ediliyor ve %30 plastik kullanımı azaltılmış oluyor. L’Oréal Professionnel’ın için bir ilk olan dolum yapılabilir şişeler, kuaförlerde sürdürülebilir tüketim için yeni ve büyük bir adım olarak öne çıkıyor. Doğal hazzını dilerseniz kuaför, dilerseniz evde deneyimleyebileceğiniz Source Essentielle'ın, normal saçlar, kuru saçlar, boyalı saçlar, hassas saç derisi için 4 farklı çeşidi bulunuyor.

 

Normal saçlar: Tüm saç tipleri kullanımına uygun günlük şampuan ve saç kremi

Akasya çiçeği ve Aloe Vera özleri ile %80 doğal olarak formüle edilmiş Source Daily serisi ile parlaklığını, ışıltısını, zindeliğini yeniden kazanmış, tamamen nemlendirilmiş saçlar hayal değil. Günlük kullanım için kullanışlı ve saç nemini +%83 artırırken saçın kendi akıcılığını ve hafifliğini korur.

 

Kuru saçlar: Kuru ve hassas saçlar için besleyici şampuan, maske ve yağ.

Yasemin çiçeği ve susam yağı ile %96 doğal olarak formülize edilmiş. Source Essentielle Nourishing şampuanı, beslenmeye ve yumuşaklığa ihtiyacı olan saçlar için ideal çözüm. %100 doğal içeriklerle elde edilmiştir. Nourishing ile kuru saçlar 2 kata kadar beslenebilir. Yağ ve kreminin beraber kullanılması durumunda daha ipeksi, yumuşak ve parlak saçlara kavuşmak mümkün.

 

Boyalı saçlar: Renklendirilmiş saçlar için parlaklık maskesi ve parlatıcı yağ

Boya uygulaması görmüş saçlara ışığını ve parlaklığını geri verir.

Source Essentielle Radiant maske %96'ya yakın doğal formülü ile ölmez çiçeği ve incir özü ile formüle edilmiştir. Radiant yağ ise %100 doğal içeriklerle elde edilmiştir.

Avuç içine 3-6 damla damlatıp, saç boylarına ve uçlarına dağıtarak uygulanabilir.

Saçın rengini kaybetmemesi için 28 şampuanlamaya kadar kremini ve yağını beraber kullanılabilir.

 

Hassas saç derisi: Hassas saç derisi ve tüm saç tipleri için uygun hassas şampuan

Kalendula çiçeği ve papatya ile %80 doğal olarak formülize edilmiş Source Essentielle Delicate şampuan sık düğümlenen, karışan saçlar içindir ideal çözüm sunar.

Saçın ışığını, yumuşaklığını, parlaklığını geri getirir.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Keratin Protect Serisi İle Güçlü Sağlıklı ve Gösterişli Saçlar

Parlak ve sağlıklı saçlar, moda ne olursa olsun, her kadının hayali… Her dönemin markası Remington, 80. yılına özel tasarladığı Keratin Protect Serisi ile kadınların hayallerini gerçekleştiriyor. Keratin Protect serisinin seramik plakalarında bulunan keratin ve badem yağı özelliği sayesinde artık tüm saçlar güçlü, sağlıklı ve gösterişli olacak.

Rossmann Alterra Kafein & Biotin Şampuan

Güneşin yakıcı etkisi, deniz yada havuz suyu nedeniyle hassaslaşan saçları, hızlı ve etkili çözüm için Alterra Kafein&Biotin Şampuanıyla tanıştırmak gerekiyor. Canlandıran kafein, hacim kazandıran Guarana tohumu ile saçı kökünden ucuna yeniden yapılandırıyor.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)