La Petite Maison Patisserie Menüsü ile Akşamüstü Çay Saatleri Lezzet Şölenine Dönüşüyor

Güney Fransa ve Akdeniz mutfağından lezzetleri yaratıcı yorumlarla sunan La Petite Maison, misafirlerini özgün patisserie menüsü ile akşamüstü molasına davet ediyor. Executive Şef Moreno Polverini’nin dokunuşları ile özenle hazırlanan klasik Fransız patisserie ürünleri sadece lezzetleri ile değil sunumları ile de iddialı.

Bizans dönemi mimarisinden esinlenen ve mantar şekli ile bilinen ‘Rum Baba’ tatlısı,misafirlere alışıldık tatlı lezzetlerinden fazlasını sunuyor. Mevsimsel meyvelerle hazırlanan ‘Rum Baba’ kumkuat ve limonun ferah aroması ile özellikle yaz ayları için ideal bir seçenek.

La Petite Maison’un özek reçeteleri ile hazırlanan ‘Fıstıklı Cheesecake’, ‘Unsuz Kestaneli Pasta’, ‘Paris Brest’, ‘Çarkıfelek Meyveli Jöle’, ‘Opera’ ve ‘Meyveli Tart’nın yanı sıra ‘Hindistan Cevizli Ekler’ ve ‘Beyaz Çikolatalı Vişneli Ekler’ de akşamüzeri molalarınıza lezzet katıyor.

“Burada herkes ünlüdür!” (“Tous Célèbres Ici”) mottosu ile misafirlerine rahat ve samimi ortamında eşsiz deneyimler yaşatan La Petite Maison, “Patisserie” lezzetleri ile de farkını ortay

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Yazın Serinleten Craft Tatlar The Populist'te

Şehrin eğlence anlayışına yeni bir soluk getiren The Populist, iyi yemek ve iyi müzik mottosu ile misafirlerini yeni lezzetlerle buluşturmaya devam ediyor. Yaz aylarına özel olarak hazırlanan ve sadece The Populist bomontiada ve Bebek’te tadabileceğiniz yeni craft lezzet; vişne aroması ve kolay içimi ile dikkat çekiyor.

8 Ülke Bir Hikaye Ajjna

Kuruluş felsefesi ile bir restauranttan daha fazlasını sunan Ajjna, lezzet avcılarına farklı ülkelerin gastronomisinden esintiler sunuyor. Sektörün hem genç hem de deneyimli ismi Mustafa Yaşaroğlu’nun 8 ülkeye yaptığı ziyaretler, aldığı mutfak sanatları eğitimleri ve alanında uzman kişilerle uzun süren çalışmalar sonucunda ortaya çıkan yeni konsept, misafirlerine farklı bir deneyim sunuyor.

YORUM YAZIN


Oylama:5 puan ( 1 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ