Levi's ve Jordan Markaları Haziranda Yeni Bir İşbirliğine İmza Attı

Levi's ve Jordan Markaları Haziran'da Yeni Bir İşbirliğine İmza Attı

Levi's® ve Jordan markaları tekrar bir araya geliyor ve klasik Levi’s® premium denim ile Air Jordan stilini bir kez daha buluşturuyor. Bu iki ikon isim, her iki markanın DNA’sını ve mirasını özenle dengeleyerek köklerini yeniden yorumluyor. Sınırlı sayıda bulunan siyah kırmızı çift taraflı Trucker ceket 30 Haziran'dan itibaren Levi’s® İstinye Park Mağazasında satışta olacak.

Daha önce ilk kez sunulan indigo modelinin ardından bu kez lanse edilen ikinci koleksiyon hem Air Jordan IV hem de Levi’s® x Jordan Çift Yönlü Trucker ceketin yeni renk seçeneklerini de içeriyor. Genişleyen koleksiyon, siyah ve beyaz alternatifli Trucker ceket ve Air Jordan IV olmak üzere toplamda dört parçadan oluşuyor.

Levi’s® x Air Jordan IV

Siyah ve beyaz denim, klasik Levi's® işçiliğini efsanevi Jordan IV'lerin siluetinde hayata geçiriyor. İkonik Levi’s® “Two Horse” yaması, Jumpman logosuyla birlikte yeniden tasarlanmış olarak her ayakkabının dilinde ve askısında yer alıyor. Dış tabanda kauçuk detayları, altın renkli dikişler, uyumlu renklerde bağcıklar ve klasik Levi’s® Red Tab ise son dokunuşlar oluyor.

Levi’s® x Jordan Çift Yönlü Trucker Ceket

Levi’s® Jordan Çift Yönlü Trucker ceket, orijinal Levi’s® Trucker montun kalitesini ve tasarımını Pilot Montu esintili kanat detaylarıyla kombine ediyor.

İkonik Trucker denim ceket, klasik Jordan eşofmanın kırışık taftalarıyla kombine ediliyor. Çift markalı koyu bakır renkli düğmelerinden benzersiz etiketine kadar tamamen her detayın özelleştirildiği görülüyor. En kaliteli Cone Mills denim’den üretilen ceketin bir yüzü kollarda ve yakada kontrast renkli şeritler içeriyor. Diğer yüzünde ise kabartma bir Flight logosu bulunuyor. Ceket ters yüz edildiğinde ise denim detaylı yakalı ve sırtında kabartma Jumpman Flight logolu, kırışık tafta bir cekete dönüşüyor.

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Koton Partywear Koleksiyonu Davetlerin Yıldız Stillerini Belirliyor

Koton, 2018 ilkbahar-Yaz sezonuna sunduğu Partywear Koleksiyonu ile sezonun davet modasını belirliyor. Her vücut tipine ve okazyona uygun zenginlikte hazırlanan Koton Partywear Koleksiyonu, Zeynep Tosun for Koton tasarımlarıyla da dikkat çekiyor.

Columbia PFG Serisi ile Denize Açılıyor

13-16 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek Columbia PFG Alaçatı Big Fish Turnuvası’nın ana sponsorluğunu üstlenen Columbia, güneşin zararlı ışınlarından koruyan ve serin tutan teknolojilerin yer aldığı Columbia PFG serisi ile denizde konforlu maceralar için fonksiyonellik sunuyor.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ