Lüks moda evi Balenciaga’nın ikon haline gelmiş çantaları

 

10. yıl şerefine modaevi iki farklı model çıkardı. Bu çantalar da alışveriş listelerinde yerini aldı. İstiyoruz!

10 yıl olmuş ama dün gibi hatırlıyorum; NewYorka yaşamaya gittiğimizde Barneys ve Jeffreys gibi lüks mağaza zincirlerinde bir çantaya âşık olmuştum. Balenciaga! Ne kadar be-ğensem de sahip olamıyordum, çünkü bekleme listesi vardı... Ben de o listeye girdim. Ve iki hafta içinde mağaza görevlisi çantanın siyahının değil çikolata kahvesinin geldiğini müjdeledi. Ben de hemen ilk Balenciaga çantama sahip oldum. Gerçi o zaman kimse bu çantaya niye bu kadar bağlandığımı anlayamadı ama herkeste göremediğiniz özgün bir model kullanmanın özgürlüğünü yaşıyordum.
Balenciaga şimdi 10. yıl şerefine leopar desenli iki farklı boyda, limitli sayıda ürettiği çantalarını lanse etti.

Kaynak:ESRA ÇORUH/HABERTÜRK

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Plume Avenue Yeni Koleksiyonları

Lipault, hızlı şehir hayatına ayak uydurmaya çalışanların ihtiyaçlarını yeniden keşfederek onlara uygun trendy ve fonksiyonel ürünler tasarlamaya devam ediyor. Günlük kullanım için uygun sırt çantalardan uzun hafta sonlarının kurtarıcısı valizlere kadar pek çok alternatif sunan...  

Eski Kotlarınızdan Çanta Yapımı

Kot modası her ne kadar büyük değişimlerle karşımıza gelmese de üzerimizden çoğu zaman eksik etmediğimiz kotlar zamanla aşınıyor ve kullanılmaz hale geliyor.Peki eskiyen kotlarımızı atacak mıyız? Tabi ki hayır! Onları iyi bir şekilde değerlendirseniz güzel çantalar tasarlayabilirsiniz.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ