Lüks moda evi Balenciaga’nın ikon haline gelmiş çantaları

 

10. yıl şerefine modaevi iki farklı model çıkardı. Bu çantalar da alışveriş listelerinde yerini aldı. İstiyoruz!

10 yıl olmuş ama dün gibi hatırlıyorum; NewYorka yaşamaya gittiğimizde Barneys ve Jeffreys gibi lüks mağaza zincirlerinde bir çantaya âşık olmuştum. Balenciaga! Ne kadar be-ğensem de sahip olamıyordum, çünkü bekleme listesi vardı... Ben de o listeye girdim. Ve iki hafta içinde mağaza görevlisi çantanın siyahının değil çikolata kahvesinin geldiğini müjdeledi. Ben de hemen ilk Balenciaga çantama sahip oldum. Gerçi o zaman kimse bu çantaya niye bu kadar bağlandığımı anlayamadı ama herkeste göremediğiniz özgün bir model kullanmanın özgürlüğünü yaşıyordum.
Balenciaga şimdi 10. yıl şerefine leopar desenli iki farklı boyda, limitli sayıda ürettiği çantalarını lanse etti.

Kaynak:ESRA ÇORUH/HABERTÜRK

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Wai Wai Rio Sıradışı Hasır Çantaları ile Beymen'lerde Brezilya Rüzgarı Estiriyor

Ünlü mimarlar Lucio Costa, Rino Levi ve Oscar Niemeyer'in modern tasarımları ve peyzaj mimarı Burle Marx'ın çevre düzenlemelerinden referans alan, geleneksel Brezilya kültürü, el sanatları ve doğasından esinlenen koleksiyon, canlı renkleri ve özgün formlarıyla dikkat çekiyor.

Plume Avenue Yeni Koleksiyonları

Lipault, hızlı şehir hayatına ayak uydurmaya çalışanların ihtiyaçlarını yeniden keşfederek onlara uygun trendy ve fonksiyonel ürünler tasarlamaya devam ediyor. Günlük kullanım için uygun sırt çantalardan uzun hafta sonlarının kurtarıcısı valizlere kadar pek çok alternatif sunan...  

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ