Lumberjack Sneaker'lar

 

Her mevsimin vazgeçilmezi olan sneaker’lar, en son trend’leri takip eden moda sever erkeklerin vazgeçilmezi oluyor. Konforu moda ile buluşturan Lumberjack koleksiyonunda beyaz renk ve gri tonlar ön plana çıkarken, konforlu taban yapısı günün her anında ve her ortamda, enerjik ve aktif olmanıza yardımcı oluyor.

Lumberjack’in havalı taban özelliği konforlu adım atılmasını sağlarken, ayağı saran örme sneaker modelleri uzun ve yorucu günlerde ayakların rahat etmesini sağlayacak. Günlük hayatta spor şıklığı yakalamak isteyenler için ideal olan sneaker’lar hem renkli hem de klasik modelleri ile rahatlıktan ve spor tarzdan taviz vermeyenlerin tercihi oluyor.

Jean, chino, kanvas pantolon ya da ceket takımları, Lumberjack’in modern sneaker’larıyla tamamlayabilir, ister ofiste ister hafta sonu etkinliklerinde ister günlük yaşamınızda tüm dikkatleri ayaklarınıza çekebilirsiniz.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Atletik Rahatlık Premium Deri İle Birleşti Çağdaş Sokak Stiline Yepyeni Bir Yorum Geldi

Danimarkalı ayakkabı ve deri devi ECCO, çağdaş sokak stiline dinamik konfor tabanı eklediği koleksiyonuyla gündelik hayat ritminize uyum sağlayacak harika bir seri sunuyor. İlkbahar / Yaz 2018 koleksiyonun gözde parçaları arasındaki yerini çoktan alan ST.1, atletizm ve eğlence dünyasının senteziyle ortaya çıkan ve yenilikçi olduğu kadar şaşırtıcı bir yapıya sahip.

Erkeklerin Yaz Şıklığı Deichmann Espadrilleriyle Tamamlanıyor

Günlük yaşamın koşuşturmasına uyum sağlayan Deichmann espadril ayakkabılar, spor ve şık görünümü yakalamak isteyen erkeklerin yakın markajına giriyor. Hem gündüz hem de gece şıklığının tamamlayıcısı olan espadriller, farklı birçok renk tonuna sahip olmasıyla da özgün kombinlerin bir parçası oluyor.

YORUM YAZIN


Oylama:5 puan ( 1 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ