Magicform yepyeni bir senenin heyecanını Yılbaşı Hediye Koleksiyonu ile yaşatıyor

İç giyim tasarımları ve özel günler için hazırladığı farklı hediye alternatifleri ile öne çıkan Magicform, Yılbaşı Hediye Koleksiyonu ile, yine unutulmaz ve farklı tasarımlara imza attı.

Yeni yılda şans getirdiğine inanılan geleneksel kırmızı külot seçeneğini tercih eden kadınlar için hazırlanan ürünler, Magicform tasarımcılarının farklı bakış açıları ile yorumlandı. Dantelin siyah ve kırmızı ile uyumu ön planda yer alırken, tülün feminen dokusu masum ve bir o kadar da kadınsı bir duygu yaratıyor.

Klasikten uzak hediyeleri tercih eden sevdiklerinizi mutlu etmek için, Cup Cake, Kalp, Noel Baba Çorabı, Şampanya Kadehi, Telefon Kılıfı ve Top şeklinde hazırlanan ambalajlarla tasarlanan külotlar ise, yine dönemin vazgeçilmezi kırmızı rengin egemenliğinde.

Yılbaşı şarkıları çalan özel müzikli külotlar, uyku gözlükleri ve bacak bantlarına göz atmadan yılbaşı alışverişinizi tamamlamayın!

Yeni bir yıla, sevdiklerini de mutlu ederek merhaba demek isteyenler için tasarlanan MAGICFORM ürünlerini, Türkiye’de 200’ü aşkın satış noktasında, Boyner ve Debenams zincirlerinde, Nişantaşı Valikonağı Caddesi, Kanyon, Ataköy A Plus ve Arena AVM’lerde bulunan konsept mağazalarında ve online alışveriş sitesinde bulabilirsiniz.

Milliyet

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Isınma ve Hijyen için üretildi, vazgeçilmez oldu İç çamaşırının tarihi, M.Ö. 2000'li yıllara kadar uzanıyor. İlk iç giyimlik olarak niteleyebileceğimiz peştemallar, dini inançların bir gereği olarak veya ısınma amaçlı kullanılmış. Kadınlarda ise, iç giyim bir estetik aracı olarak ayrı bir önem taşımış. Eski Yunan'da, Roma'da
İç giyim fuarı 8 Şubatta kapılarını açıyor Yurtiçi ve yurtdışından binlerce ziyaretçisi olan LINEXPO Fuarının bu yılki açılışı 8 Şubat da Deniz Akkaya sunuculuğunda başlayacak. İş dünyasının ünlü isimleride katılacak.Geçen yıl 6 milyar dolar ihracat ile kapatan iç giyim sektörü bu yıl 7 milyar dolar ciro yaparak kapatmak hedefinde.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ