MAKÜ’lü öğrencilerden Ankara’ya teknik gezi

maku-gezi

 

Tefenni Meslek Yüksekokulu Yönetim ve Organizasyon Bölümü Program Koordinatörlüğü kapsamında Sektör temsilcileriyle etkileşim içerisinde bulunmak amacıyla Başkent Ankara’ya teknik gezi düzenledi.

35 öğrencinin katılımı ve öğretim kadrosundan, Yrd. Doç. Dr. Ummahan KAYGISIZ, Öğr. Gör. Nazlıgül GÜLCAN ve MEYOK Yüksekokul Program Koordinatörü Öğr. Gör. Anıl Çağlar ERKAN’ın katıldığı gerçekleştirilen gezinin ilk durağı Anıtkabir oldu.

Anıtkabir’i müzeleriyle birlikte gezen heyet bir sonraki durakları olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne (TBMM) oldu. Burdur Milletvekili Reşat PETEK’in rehberlik etti. Gezi sırasında Milletvekili Petek öğrencilerle söyleşi gerçekleştirmiş, öğrenciler mezuniyet sonrası atama sıkıntılarını dile getirerek sayın vekili 18-19 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenecek olan “Vizyon Kampüste” etkinliğine davet etmişler ve katılım için söz almışlardır. Gazi Meclisi bizzat kendisi gezdirerek öğle yemeklerinde de öğrencilere eşlik etmişlerdir.

Ankara gezisinin bir sonraki durağı Kamu Denetçiliği Kurumu) oldu. Burada Kamu Kurumu Baş Denetçisi Şeref MALKOÇ’un danışmanı Oğuzhan ERDOĞAN tarafından karşılaşan öğrencilerimiz kurumda ağırlandı. Kurumun ziyareti sırasında 5 Kamu Denetçisi’nden biri olan ve Yerel Yönetimlerle ilgili görevlendirilen Hüseyin YÜRÜK tarafından öğrencilerimiz kendi görev ve yetkileriyle ilgili bilgilendirildiler.Kamu Denetçiliği ile ilgili bilgilendirmeler ise Kamu Denetçiliği Kurumu Genel Sekreteri İbrahim KILINÇ tarafından yapıldı. Karşılıklı dilek ve temennilerle kurumdan ayrılan heyet Tefenni’ye dönüş için hareket ettiler.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Arguvanlı Kadınlara Özel Gezi

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Arguvan Belediyesi tarafından Arguvanlı Kadınlara özel gezi programı düzenlendi.

Ankara'da Pakistan Yemekleri Festivali Ankara’daki Pakistan Büyükelçiliği Pakistan mutfağının çeşitli yemeklerinin misafirlere sunulacağı “Pakistan Yemekleri Festivalini“ düzenliyor.Pakistan Yemekler Festivali Sheraton Ankara Oteli ve Kongre Merkezi ile işbirliği içerisinde 21- 22 Mart 2018 tarihlerinde düzenleniyor.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)