MAMBO BEACH den SUMMER Party ile eğlenceli geceler

MAMBO BEACH CLUB TÜRKİYE’NİN EN İYİ GENÇ DJ’İ ALİŞAN ASLAN’LA KONUKLARINA UNUTULMAZ İKİ AYRI GECE YAŞATMAK İÇİN HAZIRLANIYOR…
MAMBO BEACH CLUB Resident Dj’liğini yapan genç yetenek Dj Alişan Aslan, konuklarına özel sürpizler hazırlamaya devam ediyor….

MAMBO BEACH CLUB özel hazırladığı setlerle misafirlerini yeniden eğlencenin doruklarına çıkarmaya hazırlanıyor. Misafirleri için hazırladığı özel parti ve konuklarıyla dillerden düşmeyen club, Dj Alişan ASLAN’la doyumsuz iki ayrı konsept hazırladı.
2006 yılında ilk DJ’lik deneyimini yaşayan Alişan Aslan daha 20 yaşında olmasına rağmen, bu kadar kısa sürede onlarca gece club’un de performans sergileyip binlerce kişiyi eğlendirmeyi başarmıştır. Bu sefer de Mambo Beach’te “%100 Türkçe Gecesi” ve “SUMMER Party” ile gecelere yine damgasını vuracak.
3 Eylül Cuma %100 Türkçe gecesi, 4 Eylül Cumartesi Summer Party… Ruhunuzu okşayacak bir eğlence istiyorsanız, DJ Alişan Aslan’ın sizin için hazırladığı özel müzikleri kaçırmayın.
Ege’nin kavurucu yaz sıcağında ayaklarının denize değdiği, ruhlarının ise müzik ve dansa doymadığı gecede buluşmak isteyenlerin adresi Mambo Beach Club misafirlerini bekliyor. Club, sadece Cuma ve Cumartesi geceleri sınırlı sayıdaki seçkin misafirlerine hizmet veriyor.

Moskova’lı Marina Romanova tarafından işletilen Mambo Beach Club, misafirlerine unutulmaz sürpizler yaşatmaya devam ediyor.  Özel partileri ve konuklarıyla Foça’yı sallayan Ege’nin kavurucu yaz sıcağında, gündüzleri denizin geceleri eğlencelerin tadına doymak istemeyenlerin adresi Mambo Beach Club misafirlerini bekliyor. Club, sadece Cuma ve Cumartesi geceleri sınırlı sayıdaki seçkin misafirlerine hizmet veriyor.


Adres : Mambo Beach Club / Fatih Mah. Oruçreis Cad. No:230 Yeni Foça – İZMİR
Tel : 0232 814 69 59 – 0533 927 75 45
Web : www.mambobeachclub.com.tr
Facebook : http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=132804476735411&ref=ts

Ayrıntılı Bilgi ve Görsel Desteği İçin:
Gülhan ÇALIŞKAN
Statu|go Advertising
Taksim – İSTANBUL
Tel : 0212 292 71 04 - Gsm: 0507 702 73 27
 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Bodrum'da Rüya Gibi Bir Hint Düğünü

4 Temmuz’da başlayan ve 7 Temmuz’a kadar devam eden düğün Bodrum’da gerçekleşti. 3 gün, 3 gece aralıksız devam eden düğün, geleneksel eğlenceleri ile ön plana çıktı.

Düğün için Hindistan’dan gelen 250 kişilik misafir grubuna karşılık, yaklaşık 300 kişilik özel bir ekip Bodrum’ a getirildi. Hindistan’ın en varlıklı ilk 20 ailesi içinde bulunan düğün sahipleri, aylar öncesinden hazırlıklara başladı ve hiçbir harcamadan kaçınmadı.

NIKKI BEACH BODRUM RESTAURANT & BEACH CLUB LADIES TUESDAYS İLE KADINLARA BODRUM’UN EN EĞLENCELİ GÜNÜNÜ VADEDİYOR

Dünyanın en ünlü ve dinamik beach club konsepti olan ve müzik, yemek, eğlence, moda, film ve sanat elementlerini bir araya getiren Nikki Beach, gelenekselleşmiş etkinlikleri ile eğlenceyi Bodrum’da bu yaz da hep dorukta tutmayı planlıyor.

 

“Gün batımı” kutlamaları, “Ladies Tuesdays”, “Rose Fridays”, “Amazing Sundays”, “Deluxe havuz partileri” ve tüm dünyada heyecanla beklenen ve 21 Temmuz’da gerçekleşecek Nikki Beach “White Party” ile Bodrum’da fark yaratıyor.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)