Markalar Anneler Günü için özel tişörtler tasarladı

Bu yıl pek çok marka Anneler Günü için özel tişörtler tasarladı. Aralarında hem annelerin giyebileceği hem de miniklerin onlara mesaj vereceği ürünler var

Eğer “Bu yıl Anneler Günü’nde anneme ne alsam?” diye düşünenlerdenseniz özel tasarlanmış tişörtlere bir göz atabilirsiniz. Pek çok marka annelere özel tişört tasarladı. Mesela Defacto’nun tişörtlerinde “Annem olduğun için”, “Ben eve gelmeden uyumadığın için”, “Sıcacık gülümsemen için”, “En sevdiğim pastan için”, “En tatlı günaydınlar için”, “Her zaman affettiğin için”, “Kafama attığın terlikler için” gibi mesajlar var. Tişörtlerin fiyatları ise 9,90 TL’den başlıyor.

Kendi tişörtünüzü yaratın
Anneler için farklı tişört seçenekleri sunan bir diğer marka ise Mavi Jeans. Mavi’nin “İstanbul Tişörtleri” ile çocuklar için tasarlanan “Küçük İstanbul Tişörtleri”, bu güne özel hazırlanan “Anne-Çocuk Paketi”nde bir arada sunuluyor. “Küçük İstanbul” fiyatları 22,95 TL, “Büyük İstanbul” fiyatları ise 27,95 TL.
Anneler Günü tişörtünü kendi tasarlamak, tişörtün üzerine istediği mesajı yazmak isteyenlerin ise www.simplycolors.com.tr ya da www.kolayrenkler.com adreslerine girmeleri yeterli. Orada özel baskılardan birini ve istediğiniz mesajı seçebilir ya da kendiniz bir mesaj oluşturabilirsiniz. “Annem gibi güzelim”, “Benim annem bir melek”, “Annem daima 1 numara” gibi mesajları istediğiniz tişörtün üzerine bastırabilirsiniz. Ancak siparişinizi en geç 5 Mayıs Çarşamba gününe kadar vermeniz gerekiyor. Tişörtlerin fiyatları 18,95, body’lerin ise 19,95 TL.

Kaynak:Milliyet

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Kadınlar erkeklerden daha hesaplı alışveriş yapıyor

Yaklaşık 40 milyon internet kullanıcısının kayıtlı e-posta, web, mobil ve mağaza davranışlarını analiz eden Related Digital, Türkiye’deki kullanıcıların online alışveriş alışkanlıklarına ışık tuttu.Related Digital, Related Marketing Cloud platformu ile kişiye özel kampanyalarla..

Özge Ulusoy’dan bahar modası sırları

Özge Ulusoy,Samsunda bir AVM'nin etkinliğine katıldı.Manken, sunucu, oyuncu, Özge Ulusoy, bu sezon hasır çanta ve dolgu topuk ayakkabıların moda olacağını söyledi.3 kişi ile birlikte alışveriş ve kombin yapan Özge Ulusoy,alışverişin ardından moda hakkında söyleşide bulundu.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)