Mavi Jeans'in yüzde 19'u borsa dışında satıldı

 

Mavi Jeans

Blue International Holding, Mavi'de %19.1 hisseye denk gelen payları satışa çıkarttı, tamamına talep geldi
Blue International Holding B.V., Mavi Giyim'de 9.5 milyon nominal değerli B grubu hisseyi, hızlandırılmış talep toplama yoluyla satışa çıkarttı. Açıklamaya göre, söz konusu hisselerin tamamına pay başına 52-53 lira fiyat aralığından talep geldi. Söz konusu hisseler Mavi'nin ödenmiş sermayesinde yaklaşık yüzde 19.1 paya denk geliyor. Blue International Holding'in Mavi Jeans'te yüzde 49.55 oranında payı bulunuyordu.

Bu arada, Mavi Jeans hisseleri dün 57.40 liradan kapanmıştı.

İş Yatırım satışı gerçekleştirecek

Şirketten KAP'a yapılan bir diğer açıklama satışın tamamını İş Yatırım'ın yapacağını duyurdu. 9.507.103 adet pay için birim fiyat 52.25 lira olarak gerçekleşecek. Satışın 16 Ocak Pazartesi günü gerçekleşmesi bekleniyor.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

MAVI JEANS Satış Noktaları Ve Mağazalarını İnceleyebilirsiniz.

Kaynak:borsagundem.com

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

MEKANLARA SADE VE ELEGAN BİR DOKUNUŞ: Seramiksan’dan Endüstriyel Beton Görünümüne Yepyeni Bir Yorum

Koleksiyonunu en yeni tasarım trendlerine göre zenginleştiren Seramiksan, betonun dayanıklı yapısını yaşam alanları ile buluşturduğu yeni serileri Neostone, Petra ve Cement ile endüstriyel beton görünümüne yepyeni bir boyut getiriyor.

Hotiç 5 yılda yüzde 138 büyüdü

77 yıldır ayakkabı modasına yön veren Hotiç, büyüme politikasını istikrarlı bir şekilde devam ettiriyor. 2010 yılında 52 olan mağaza sayısını 124'e çıkararak büyüme hızını son 5 yılda yüzde 138 oranında artırmış oldu.Beş yılda yüzde yüzotuzsekiz büyüdü...

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ