Mediest Cerrahi ve Medikal Estetik Center, Sevgililer Günü nü özel fırsat kampanyası ile kutluyor

Mediest Cerrahi ve Medikal Estetik Center, Sevgililer Günü’nü özel fırsat kampanyası ile kutluyor. Kampanya çerçevesinde; tam vücut int(11)ene kadar lazer epilasyon paketi alan herkese 5 seans Multiwell uygulaması hediye edilecek.

Mediest Cerrahi ve Medikal Estetik Center’ın hazırladığı bu avantaj kampanyasıyla bakımına, güzelliğine, estetik görünüme önem verenlerin en büyük iki sorunu; fazla kilolar ve istenmeyen tüyler uzman ellerde son bulacak.

Mediest Cerrahi ve Medikal Estetik Center Cilt Bakım ve Güzellik Uzmanları, istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın en hızlı ve en sağlıklı yolunun “Lazer Epilasyon” olduğunu belirtiyor. Doktor aksini tavsiye etmediği sürece ergenlik çağına ulaşmış herkesin yaptırabildiği lazer epilasyon, gelişen teknolojiyle giderek daha çabuk tedavi gerçekleştiren bir yöntem haline geldi.  Ancak uzmanlar, epilasyon yaptırılacak merkezin seçiminde çok dikkatli olunması gerektiğini vurguluyor. Diğer yöntemlere göre daha az acı hissi veren lazer epilasyonda, seans aralıkları uygulama yapılan bölgeye göre 4 ila 8 hafta arasında değişiyor. Seanslar ise yaklaşık, 15 ile 45 dakika sürüyor. Mediest Cerrahi ve Medikal Estetik Center’da; lazer ısısı, cilde zarar vermeden doğrudan kıl kökünü yok eden ısıya dönüşen soğutma sistemli lazer tekniği kullanılıyor.

İğneli uygulamalardan korkanlar, Liposuction yaptıracak kadar ileri bir yağ birikimi olmayanlar ama sporla da bunu eritemeyenler için ideal yöntemlerden biri de Multiwell. Üstelik bu yöntem incelirken bir yandan da sıkılaşmayı sağlıyor. Mediest Cerrahi ve Medikal Estetik Center uzman ekibi tarafından uygulanan Multiwell bölgesel zayıflama sistemi ile (elektro-sitimülasyon, ultrason, vakum, lenf drenaj) ideal vücut ölçülerine kısa sürede kavuşmak mümkün oluyor. Genellikle ihtiyaca göre 8-16 seanstan oluşan kürler uygulanıyor.
 

www.ensonmoda.com

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Evde yapabileceğiniz doğal vücut yağları Vücudunuzun nemlenmesi, yumuşaması, parlaması ve böylece daha sağlıklı ve güzel bir görünüm kazanması için dışarıdan pahalı kozmetik ürünler satın almanıza gerek yok. Evde hazırlayabileceğiniz pratik yağlarla kendi bakımınızı kendiniz yapabilirsiniz.
Kafeinin Spor Yapanlara Yararı veya Zararı

Kafein bu olumlu etkilere sahip olsa da sağlıklı ve dayanıklı bir şekilde spor yapmak için ona ihtiyacınız yok. Eğer bir yarış atletiyseniz kafeinin idrar söktürücü etkisini aklınızda bulundurur. Bu daha fazla tuvalet molası demektir. Ayrıca susuzluk seviyesini de etkilemektedir.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ