Mediest Cerrahi ve Medikal Estetik Center, Sevgililer Günü nü özel fırsat kampanyası ile kutluyor

Mediest Cerrahi ve Medikal Estetik Center, Sevgililer Günü’nü özel fırsat kampanyası ile kutluyor. Kampanya çerçevesinde; tam vücut int(11)ene kadar lazer epilasyon paketi alan herkese 5 seans Multiwell uygulaması hediye edilecek.

Mediest Cerrahi ve Medikal Estetik Center’ın hazırladığı bu avantaj kampanyasıyla bakımına, güzelliğine, estetik görünüme önem verenlerin en büyük iki sorunu; fazla kilolar ve istenmeyen tüyler uzman ellerde son bulacak.

Mediest Cerrahi ve Medikal Estetik Center Cilt Bakım ve Güzellik Uzmanları, istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın en hızlı ve en sağlıklı yolunun “Lazer Epilasyon” olduğunu belirtiyor. Doktor aksini tavsiye etmediği sürece ergenlik çağına ulaşmış herkesin yaptırabildiği lazer epilasyon, gelişen teknolojiyle giderek daha çabuk tedavi gerçekleştiren bir yöntem haline geldi.  Ancak uzmanlar, epilasyon yaptırılacak merkezin seçiminde çok dikkatli olunması gerektiğini vurguluyor. Diğer yöntemlere göre daha az acı hissi veren lazer epilasyonda, seans aralıkları uygulama yapılan bölgeye göre 4 ila 8 hafta arasında değişiyor. Seanslar ise yaklaşık, 15 ile 45 dakika sürüyor. Mediest Cerrahi ve Medikal Estetik Center’da; lazer ısısı, cilde zarar vermeden doğrudan kıl kökünü yok eden ısıya dönüşen soğutma sistemli lazer tekniği kullanılıyor.

İğneli uygulamalardan korkanlar, Liposuction yaptıracak kadar ileri bir yağ birikimi olmayanlar ama sporla da bunu eritemeyenler için ideal yöntemlerden biri de Multiwell. Üstelik bu yöntem incelirken bir yandan da sıkılaşmayı sağlıyor. Mediest Cerrahi ve Medikal Estetik Center uzman ekibi tarafından uygulanan Multiwell bölgesel zayıflama sistemi ile (elektro-sitimülasyon, ultrason, vakum, lenf drenaj) ideal vücut ölçülerine kısa sürede kavuşmak mümkün oluyor. Genellikle ihtiyaca göre 8-16 seanstan oluşan kürler uygulanıyor.
 

www.ensonmoda.com

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Nuxe Sun ile Güneş Dostunuz Olsun

İçeriğindeki su ve güneş çiçekleriyle ideal koruma ve göz kamaştıran bronzluk ışıltısı sağlayan NUXE Sun serisi, bitkisel içeriklerle zenginleştirilmiş, foto-yaşlanma karşıtı etkisiyle benzersiz bir kullanım keyfi sunuyor.

Alterra Doğal ve Organik Cilt Bakım ürünleri ile Doğanın gerçek gücünü cildinizde hissedin

Avrupalı kadınların elinden düşürmediği, kadın forumlarda kısa zamanda cilde kazandırdığı etkilerle konuşulan Alterra Organik Cilt Bakımı ve Kozmetik ürünleri, bir süredir Rossmann Mağazaları’nda tüketiciye ulaşıyor

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)