Moda fotoğrafçısı Koray Birand

* Moda fotoğrafçısı Koray Birand, fotoğrafçılık dünyasının önemli yarışmalarından Sony World Photography Awardsda finale kaldı. Birandın şimdiye kadarki çalışmalarını göz önünde bulunduran jüri, (ki aralarında Martin Parr, Rankin gibi isimler ve Magnum fotoğrafçıları da var) nihai kararını 24 Nisan gecesi, Cannesda yapılacak törenle açıklayacak. Türk moda fotoğrafçılığının yıldız ismine başarılar diliyorum.

* Kylie Minogue turnesinde Jean Paul Gaultier giyecek. Lenny Kravitzi ise Avrupa turnesinde Guccinin giydireceği açıklandı. Frida Giannini, şarkıcı için 20 farklı kıyafet tasarladı.
 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Dünya fotoğrafçılarının arasına bir Türk girdi Fotoğraf sanatçısı Murat Esibatır,dünya çapında seçkin fotoğrafçıların yer aldığı Fujifilm X-Photographersa kabul edildi.Fujifilm GFX 50S Orta Format fotoğraf makinesi kullanan fotoğrafçılar arasında Türkiyeden seçilen ilk isim olan Esibatırın 22 adet fotoğrafı sitede sergilenmeye başladı
FOTOĞRAFÇILAR, YAZ DÜĞÜNLERİ İÇİN RANDEVU VERİYOR Niğde’de düğünlerin genelde Haziran-Eylül aylarında yoğun yapılması nedeniyle organizasyon, fotoğrafçı, gelinlikçi, kuaför, düğün salonu gibi birçok esnaf son iki haftadır yoğunluk yaşamaya başladılar. Düğün tarihlerini kesinleştiren çiftler erken  randevu alma zamanı.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ