Moda Portfolyosu Hazırlık Programı 23 Şubat tarihinde açılıyor.

Geleceğin Modacıları,
Moda Kariyerlerine İlk Adımı
İMA’nın Moda Portfolyosu Hazırlık Programı ile Atıyor


İstanbul Moda Akademisi, Moda Portfolyosu Hazırlık Programı’nı
23 Şubat’ta Başlatıyor!


İMAda 23 Şubat 2011de başlayacak olan "Moda Portfolyosu Hazırlık Programı", moda kariyerinin ilk adımı "portfolyo" hakkında tüm bilinmesi gerekenleri 3 aylık
yoğunlaştırılmış bir programla aktarıyor.

"Portfolyo nedir? Neden gereklidir? Nasıl hazırlanmalıdır? İyi hazırlanmış bir portfolyo size ne gibi artılar getirir? Portfolyo hazırlama teknikleri nelerdir?" gibi kritik soruların cevaplarını içeren 3 aylık yoğunlaştırılmış bu program, moda üzerine ileri düzeyde eğitime devam etmek isteyenlerin ihtiyaç duyduğu, portfolyo hazırlığını destekleyen
temel bir eğitim programı.

"Moda Portfolyosu Hazırlık Programı" katılımcıların yaratıcılıklarını ve görsel iletişim
becerilerini moda çerçevesinde birleştirerek, portfolyo oluşturmalarını destekleyen yoğunlaştırılmış bir program. Program sonunda, katılımcılar yaratıcı fikirlerini görsel olarak ifade edebilme ve sunma becerisi kazanıyorlar.
İMA ve benzeri yurtiçi/yurtdışı moda eğitim kurumlarında, üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Tasarımı Bölümleri’nde okumak isteyen, 14 yaş üzeri öğrencilere yönelik olarak tasarlanan programa katılımcılar mülakatla seçilecek.
Programın içeriği Görsel Günlük Oluşturma, Moda Tasarımı ve Çizim Teknikleri, Giysi Renklendirme, Tema ve Hikaye Panoları Hazırlama, Photoshop, Moda Projeleri, Portfolyo Sunumu ve Teknikleri’nden oluşuyor. 
Modayı kafasına koyan gençler için ve de nereden başlayacağım diyen yetişkinler için kaçırılmayacak bir program.
 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

ESMOD, İstanbul Fındıklı’da 21. eğitim kurumunu 2010-2011 akademik yılında eğitime açıyor.

ESMOD, İSTANBUL FINDIKLI’DA 21. EĞITIM KURUMUNU 2010-2011 AKADEMIK YILINDA EĞITIME AÇIYOR.
ESMOD (Ecole Supérieure des Arts et des Techniques de la Mode) İmparatoriçeEugenie’nin baş terzisi Alexis Lavigne tarafından Paris’te 1841 yılında kurulmuş en eski moda okulu olarak kabul görüyor.

Gündüz gayet sıradan giyinen Türk kadını, gece dışarı çıkarken bambaşka bir kadına dönüşüyor

Gündüz gayet sıradan giyinen türk kadını , Gece dışarı çıkarken bambaşka bir kadına dönüşüyor...
La Sallede bir buçuk yıldır eğitim alıp sonunda koleksiyon oluşturma aşamasına gelmiş öğrencilerin, lokum gibi öğretmenleri Nadyaya çizimlerini gösterdikleri ilk derse giriyorum.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ