Modada geriye dönüş 70'ler geriye geldi

Kavaklıdere Beymen mağazası, 2015 İlkbahar-Yaz koleksiyonunun sergilendiği bir defileye ev sahipliği yaptı. Ankara cemiyet hayatının önde gelen kadınlarının katıldığı davette yeni koleksiyonlar, moda yazarı ve stilist Mert Aslan tarafından hazırlanan kombinler eşliğinde sunuldu. Mert Aslan, çok çeşitli bir sezonun modaseverleri beklediğini söyledi. Uzun süredir modanın değişmez tarzlarından olan minimalizmin bu sezonda devam edeceğini anlatan Aslan, sezonun temasının 70’lere dönüş olduğunu dile getirdi. Hippi esintilerinin, bol renk ve desenlerin bu sezon çokça kullanıldığını aktaran Aslan, takıların ve çiçek desenlerinin öne çıktığını da vurguladı.

HÜRRİYET

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

İzmir Fashion Week'in açılışı yapıldı

İzmir'de 1-3 Kasım'da Rönesans Ajans ve Ege Giyim Sanayicileri Derneği, İzmir Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği, İzmir Moda Tasarımcıları Derneği'nin katkılarıyla hayata geçirilen İzmir Fashion Week başladı.

DREAM STYLE AMATÖR MODA TASARIM YARIŞMASI BÜYÜK COŞKUYLA YAPILDI

Ece Türkiye tarafından yönetilen Ankara’nın etkinlikleriyle ünlü alışveriş merkezi AnkaMALL, önceki gün Dream Style Amatör Moda Tasarım Yarışması İç Anadolu Bölgesi Büyük Finali'ne ev sahipliği yaptı.Moda dünyasının kapıları genç tasarımcılar için açıldı...

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ