Modern Stilin Ayrılmaz İkilisi Siyah Beyaz

Yaz günlerinde şehirde kalanların ofis şıklığını siyah ve beyazın uyumlu birlikteliği tamamlıyor.

NetWork İlkbahar/Yaz 2018 erkek koleksiyonunda yer alan Black Stripes teması, modern stilin vazgeçilmez ikilisi siyah ve beyaz kontrastından ilham alan zamansız tasarımları gardırobunuza taşıyor. Yer yer desenlerin karşımıza çıktığı koleksiyonun genelinde sadelik anlayışı ve minimalist tavır hakimiyet kuruyor.

Grafik nakışlarla zenginleşen tasarımlar, şehir yaşamının yoğun temposunda hayatı kolaylaştıran alternatifler sunuyor. Çizgilerin yanı sıra, yaprak desenlerini de sahiplenen NetWork koleksiyonunda tişörtler, gömlekler ve pantolonlar yaz stiliniz için ideal.

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Koton Partywear Koleksiyonu Davetlerin Yıldız Stillerini Belirliyor

Koton, 2018 ilkbahar-Yaz sezonuna sunduğu Partywear Koleksiyonu ile sezonun davet modasını belirliyor. Her vücut tipine ve okazyona uygun zenginlikte hazırlanan Koton Partywear Koleksiyonu, Zeynep Tosun for Koton tasarımlarıyla da dikkat çekiyor.

Columbia PFG Serisi ile Denize Açılıyor

13-16 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek Columbia PFG Alaçatı Big Fish Turnuvası’nın ana sponsorluğunu üstlenen Columbia, güneşin zararlı ışınlarından koruyan ve serin tutan teknolojilerin yer aldığı Columbia PFG serisi ile denizde konforlu maceralar için fonksiyonellik sunuyor.

YORUM YAZIN


Oylama:5 puan ( 1 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ