Momidea dan yeni doğanlar için organik giysiler

"Anneler Rahat, Bebekler Mutlu.." sloganıyla hamile ve emziren annelerin ihtiyaçlarına yönelik tasarımlar yapan Momidea, yeni doğan bebekleri de düşünerek zararlı zirai ilaç veya gübre kullanılmadan yetiştirilmiş pamuktan organik bebek giysileri üretti.
  
MOMIDEA KITTY serisinin organik ipliklerden üretilmesiyle bebeğin hassas teni organik pamuğun eşsiz yumuşaklığını hissediyor ve daha sağlıklı biçimde yetiştirilen pamuk hem çiftçimize hem de çevremize fayda sağlıyor..


Momidea Kimdir

Momidea, dünyada ilk kez hamilelik ve emzirme fonksiyonlarını tek kıyafette birleştirerek fark yaratan koleksiyon olma özelliğini taşımaktadır. 15 yılı aşkın bir pazarlama tecrübesi ve nitelikli bir iş geliştirme ekibinin ürünü olan MOMIDEA mottasındaki "Anneler Rahat,Bebekler Mutlu.." sloganını hayata yansıtmak üzere kurulmuş olup tüm çalışmalarını bu eksende yürütmektedir.

Anne adayının hamilelik döneminden başlayarak, doğumla birlikte emzirme döneminin sonuna kadar ihtiyaç duyacağı her türden ürünü tasarlamak, üretmek ve bu ihtiyaca karşılık gelecek şekilde sunmak Momidea’nın ana gayesidir.

Momidea, ürünleri ile dokunduğu kitlenin anneler ve bebekler olduğunun bilinciyle, kullanım kolaylığını içeren tasarımdan başlayarak, kumaş seçimi ve dikimine, yıkama, ambalaj ve tüketiciye transferine kadar her bir aşamasında bir "anne titizliği" sorumluluğu taşımaktadır. Bu amaçla her bir ürün tüketiciye sunulmadan önce daha ar-ge aşamasında her bedenden, her seviyeden, her iklim ve hemen her cilt tipine uygun deneklerden oluşan gruplarla titizlikle denemeler yapılarak geniş bir analiz sürecinden geçirilmektedir.

Momidea tasarım ekibi tüm dünyadaki gelişen kumaş tipleri, dikiş stilleri ve konfora dayalı her türlü gelişmeyi takip ederek, bütün bunların ötesinde "öncü" kimliğiyle çalışmalarını sürdürmektedir.
 

www.ensonmoda.com

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

İlkbahar Yaz 2019 Bebek Çocuk Modasında Tasarımda Rahatlık ve Doğal Malzeme Kullanımı Öne Çıkacak

Dünyanın bir numaralı moda ve stil araştırma şirketi WGSN’nin Çocuk Giyim Editörü Allison Goodfellow-Ash, İlkbahar-Yaz 2019 çocuk giyim trend ön görülerini İstanbul Kids Fashion Fuarı’nda ziyaretçiler ve katılımcılarla paylaştı.

İyiden İyiye Mutluluğun Kaynağı Phoca

2014 yılında çocuk odaklı projelere yakından destek sağlamak amacıyla “İyiden iyiye mutluluk” mottosuyla “Projemiz Hayat”ı kuran Aslı Özdemir, “Projemiz Hayat” çatısı altında sosyal girişim markası “Phoca”yı hayata geçirdi.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ