Mustang Yaz Koleksiyonu ile Güney Sahillerinin Esintisini Yakalayın

Avrupa’nın ilk denim markası MUSTANG, sıcak yaz günlerinde çabasız ve hafif şıklığın kodlarını sunuyor. MUSTANG koleksiyonunda yer alan denim şortlar , iddialı t-shirtler ve incecik keten gömleklerle tatil stilinde gençlerin ve genç hissedenlerin nabzını ve sezonun son trendlerini yakalayacaksınız!

Denimde trendleri yaratan marka MUSTANG, çabasız ve konforlu şıklığı, özgür ruhunuzu yaz sıcağında bile yansıtacak parçalar ile ön plana çıkarıyor. Modanın genç ve şehirli çocuğu MUSTANG, yaz koleksiyonunda yer alan denim şortlarla sezon trendlerini yakalarken, hem tatil hem de festival ruhunu yansıtan geniş t-shirt koleksiyonu ve incecik keten gömlekleri ile yaz gardırobunun kurtarıcısı olacak.

MUSTANG yaz koleksiyonunda yer alan dar kesimli şortlar eskitme detayları ile dikkat çekiyor. Güney sahillerinin havasını şehre taşıyan polo yaka ve spor t-shirt koleksiyonu ile iddialı bir seçki sunan MUSTANG ince dokuması ve natürel desenleri ile akşamüstü şıklığının tamamlayıcısı keten gömleklerle sezon trendlerini tamamlıyor.

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Koton Partywear Koleksiyonu Davetlerin Yıldız Stillerini Belirliyor

Koton, 2018 ilkbahar-Yaz sezonuna sunduğu Partywear Koleksiyonu ile sezonun davet modasını belirliyor. Her vücut tipine ve okazyona uygun zenginlikte hazırlanan Koton Partywear Koleksiyonu, Zeynep Tosun for Koton tasarımlarıyla da dikkat çekiyor.

Columbia PFG Serisi ile Denize Açılıyor

13-16 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek Columbia PFG Alaçatı Big Fish Turnuvası’nın ana sponsorluğunu üstlenen Columbia, güneşin zararlı ışınlarından koruyan ve serin tutan teknolojilerin yer aldığı Columbia PFG serisi ile denizde konforlu maceralar için fonksiyonellik sunuyor.

YORUM YAZIN


Oylama:5 puan ( 1 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ