Oda sıcaklığında saklanabilen, ömürlü yemek ve vakit kazandıran ürünleriyle Easyfood, marketlerde

“EASYFOOD”U DENEDİNİZ Mİ?

Oda sıcaklığında saklanabilen, tüketime hazır uzun ömürlü yemek ve vakit kazandıran ürünleriyle Easyfood, marketlerde yerini aldı.

Easyfood, Türkiye’de bir ilk olan ve İstanbul Teknik Üniversitesi Arı Teknokent’te yapılan iki yıllık AR-GE çalışmaları sonucu geliştirilen özel üretim yöntemi ile hazırlanıyor. Easyfood’un “hazır yemekleri”, “hazır tatlıları” ve “vakit kazandıran” etler, haşlanmış bakliyatlar ile soğuk ve sıcak yemek yapımında kullanılabilecek “yemek pişirme sosları” bulunuyor.

İster evde ister işte imdadınıza yetişecek Easyfood ürünleri; dünyada çok yeni olan bir teknoloji ile oksijenden arındırılmış ortamda, “sterilizasyon” adı verilen özel yöntem kullanılarak üretiliyor. Bu sayede, Easyfood ürünlerinin raf ömrü katkı maddesi içermeden oda sıcaklığında 1 yıla kadar uzuyor.

Easyfood ürünleri; mevsiminde toplanmış sebze ve meyvelerin besin değerlerinin korunması ve kendi öz sularında pişirilmesi nedeniyle %100 doğal... Pratik olmasının yanı sıra aynı zamanda çok da sağlıklı ve lezzetli… Üstelik kalite standardı ve gıda güvenliği şartları ile değişmeyen lezzet garantisi sunuyor.


 Easyfood  İle Vakit Kazanın!

Easyfood zeytinyağlı ve tatlı çeşitleri ambalajı açıldığı anda tüketime hazır!

Isıtmak Yeterli! Easyfood “Hazır Yemekler” tencerede ya da mikrodalga fırında ısıtılarak çok kısa sürede yenmeye hazır hale geliyor.

Saatlerce Süren Ön Hazırlık Derdine Son! Easyfood “Haşlanmış Bakliyatları”; herhangi bir bakliyat yemeği için 8-10 saat önce karar verme, ürünü ıslatarak bekletme, haşlama, pişirme aşamaları için harcayacağınız zaman kaybından sizi kurtarıyor.

Etli Yemekler Bile Kısa Zamanda Hazır! “Easyfood Etleri” ile yemeklerin hazırlanma zamanı kısalıyor.

Artık Soymaya, Doğramaya Elveda! Easyfood “Yemek Pişirme Sosları” ise malzemenin yıkanması, soyulması, doğranması, baharatlarının katılması ve kavrulması işlemlerini sizin yerinize yaparak, hayatınızı kolaylaştırıyor.

Misafir Ağırlamak Çok Kolay! Easyfood; 2 kişilik olan 400 gramlık ambalajının yanı sıra 1 ve 2 kiloluk farklı boyları ile misafir ağırlamanız için de kolaylık sağlıyor.
 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

MUTFAK ALIŞVERİŞİ YAPARKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?

Alışverişimizi hangi sıra ile yapmalıyız? Alacağımız ürünleri neye göre seçmeliyiz? Alışverişimizi hangi sıra ile yapmalıyız? Alacağımız ürünleri neye göre seçmeliyiz? Alışveriş sonrası aldığımız ürünleri nasıl saklayacağız? İşte tüm soruların yanıtı!

Sağlıklı bir mutfak için öneriler

Mutfakta sağlıklı tercihler yaparak, daha iyi bir yaşam sürebilir, kilonuzu kontrol altına alabilirsiniz. Peki, sağlıklı bir mutfağa sahip olmak için neleri değiştirmeli? Öncelikle Sağlıklı beslenme için sağlıklı bir mutfağa sahip olmak gerekir.Temiz ve hijyenik bir mutfak ortamı olmalı.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)