Öğrencilerden engelli çocuklara saç bakımı

ogrencilerden engelli cocuklara sac bakımı

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölümü ve YDÜ Center of Excellence bağlı Toplumsal Araştırma ve Geliştirme Merkezi, Lefkoşa Özel Eğitim ve İş Merkezi"ni ziyaret etti. Merkez başkanlığını yürüten Prof. Dr. Zehra Altınay ve Prof. Dr. Fahriye Altınay, öğretim görevlisi Yeşim Üstün Aksoy ve bölüm hocaları Safiye Yalnız, Ceren Tuncay öğrencilerle birlikte engelleri aştı. Özel Eğitim ve İş Merkezi"ndeki çocuklara engelliler günü dolaysıyla saç ve güzellik bakımı gerçekleştirmek amacıyla yapılan etkinlik güzel görüntülere sahne oldu. Yeşim Üstün Aksoy, "Engelli çocuklarımıza saç ve güzellik bakımı yaparak onları sevindirdiysek ne mutlu bizlere. Engellilere karşı duyarlı olmak ve gereken ilgi ve desteği sadece engelliler gününde değil her zaman göstermek gerekir" dedi.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Dökülen saçlara doğal maske tarifleri Mevsimsel değişiklikler sebebiyle saçların yıpranması ve dökülmesi hemen herkesin yaşadığı bir durumdur. Stres, vitamin eksikliği ve hormon bozuklukları da eklendiğinde saç dökülmesi kaçınılmaz hâle gelebiliyor. Fakat evde 10 dakikanızı ayırarak yapacağınız doğal maskelerle dökülmelerle son verebiliriz.
Yaşlılara saç bakımı Manisa Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ‘Hem Meslek Hem Destek’ projesi kapsamında Şehzadeler İsmet İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Güzellik ve Saç Bakımı bölümü öğrencileri, huzurevi sakinlerinin saçlarına bakım yaptı

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ