Öğrencilerden engelli çocuklara saç bakımı

ogrencilerden engelli cocuklara sac bakımı

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölümü ve YDÜ Center of Excellence bağlı Toplumsal Araştırma ve Geliştirme Merkezi, Lefkoşa Özel Eğitim ve İş Merkezi"ni ziyaret etti. Merkez başkanlığını yürüten Prof. Dr. Zehra Altınay ve Prof. Dr. Fahriye Altınay, öğretim görevlisi Yeşim Üstün Aksoy ve bölüm hocaları Safiye Yalnız, Ceren Tuncay öğrencilerle birlikte engelleri aştı. Özel Eğitim ve İş Merkezi"ndeki çocuklara engelliler günü dolaysıyla saç ve güzellik bakımı gerçekleştirmek amacıyla yapılan etkinlik güzel görüntülere sahne oldu. Yeşim Üstün Aksoy, "Engelli çocuklarımıza saç ve güzellik bakımı yaparak onları sevindirdiysek ne mutlu bizlere. Engellilere karşı duyarlı olmak ve gereken ilgi ve desteği sadece engelliler gününde değil her zaman göstermek gerekir" dedi.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Keratin Protect Serisi İle Güçlü Sağlıklı ve Gösterişli Saçlar

Parlak ve sağlıklı saçlar, moda ne olursa olsun, her kadının hayali… Her dönemin markası Remington, 80. yılına özel tasarladığı Keratin Protect Serisi ile kadınların hayallerini gerçekleştiriyor. Keratin Protect serisinin seramik plakalarında bulunan keratin ve badem yağı özelliği sayesinde artık tüm saçlar güçlü, sağlıklı ve gösterişli olacak.

Rossmann Alterra Kafein & Biotin Şampuan

Güneşin yakıcı etkisi, deniz yada havuz suyu nedeniyle hassaslaşan saçları, hızlı ve etkili çözüm için Alterra Kafein&Biotin Şampuanıyla tanıştırmak gerekiyor. Canlandıran kafein, hacim kazandıran Guarana tohumu ile saçı kökünden ucuna yeniden yapılandırıyor.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ