Öğrencilerden engelli çocuklara saç bakımı

ogrencilerden engelli cocuklara sac bakımı

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölümü ve YDÜ Center of Excellence bağlı Toplumsal Araştırma ve Geliştirme Merkezi, Lefkoşa Özel Eğitim ve İş Merkezi"ni ziyaret etti. Merkez başkanlığını yürüten Prof. Dr. Zehra Altınay ve Prof. Dr. Fahriye Altınay, öğretim görevlisi Yeşim Üstün Aksoy ve bölüm hocaları Safiye Yalnız, Ceren Tuncay öğrencilerle birlikte engelleri aştı. Özel Eğitim ve İş Merkezi"ndeki çocuklara engelliler günü dolaysıyla saç ve güzellik bakımı gerçekleştirmek amacıyla yapılan etkinlik güzel görüntülere sahne oldu. Yeşim Üstün Aksoy, "Engelli çocuklarımıza saç ve güzellik bakımı yaparak onları sevindirdiysek ne mutlu bizlere. Engellilere karşı duyarlı olmak ve gereken ilgi ve desteği sadece engelliler gününde değil her zaman göstermek gerekir" dedi.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Rossmann Alterra Kafein & Biotin Şampuan

Güneşin yakıcı etkisi, deniz yada havuz suyu nedeniyle hassaslaşan saçları, hızlı ve etkili çözüm için Alterra Kafein&Biotin Şampuanıyla tanıştırmak gerekiyor. Canlandıran kafein, hacim kazandıran Guarana tohumu ile saçı kökünden ucuna yeniden yapılandırıyor.

L’Occitane Saçlarda Bir Mucizeye İmza Atmaya Geliyor

Güzel ve sağlıklı saçların anahtarı, ihtiyacınıza uygun bir güzellik rutininde yatar. L’Occitane’ın her saç tipinin ihtiyacını karşılamak için beş esansiyel yağın güçlü karışımıyla formüle edilen Aromakoloji Saç Bakım koleksiyonu ile ilk kullanımdan itibaren değişikliği fark edeceksiniz.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ