Öğrencilerden sosyal sorumluluk projesi

öğrencilerden sosyal sorumluluk projesi

Süheyla GÖZDERELİLER/YALOVA, (DHA)- YALOVA İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, 75. Yıl Ziya Gökalp İlkokulu öğrencilerinin başlattığı "Her Zaman Yanınızdayız" adlı Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında öğrenciler ve veliler ile bir araya geldi.

Yalova 75. Yıl Ziya Gökalp İlkokulu 2/G, 4/A ve 4/B öğrencileri biriktirdikleri harçlıklarla Alime Paşa Özel Eğitim İlkokulu’nda öğrenim gören akranları ile bir araya geldi. Kahvaltılı buluşmada konuşma yapan Müdür Ali Tosun, 75. Yıl Ziya Gökalp İlkokulu öğrencilerine hitaben, “Kardeşlik duygusuyla dolu kocaman yüreklerinizle harçlıklarınızı biriktirerek özel kardeşlerinizin yanında oldunuz. Bu takdire şayan örnek bir davranış. Bu davranışınızdan dolayı sizleri kutluyorum ve kocaman yürekli bu çocuklarımızı yetiştiren kıymetli ailelerine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Kıbrıs'ta sosyal sorumluluk defilesi Ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı ve bir firmanın güç birliğiyle Kıbrıs’ta bir sosyal sorumluluk defilesi düzenlendi. Defileden elde edilen 175 bin TL, Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği’ne bağışlandı
Çocuklara tam destek Kansersiz Yaşam Derneği'nin düzenlediği 'Hayal Et Masken Renklensin' projesi kapsamında ünlü isimler kanser hastası çocuklarla bir araya geldi.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ