Oleg Cassini Aksesuar Koleksiyonuyla Işık Saçmaya Devam Ediyor

Davetlerin Trend Alarmı: Maksimal Aksesuarlar

Özel davetlerde elbiseler kadar artık aksesuarlar da konuşuluyor! Stiliyle iz bırakmak isteyen kadınların yeni trend rotasında saçı kavrayan aksesuarlar, yüz hatlarını ortaya çıkaran maksimal küpeler var. Zamansız moda çizgisini güçlü trendlerle birleştiren ve yarım asırı aşkın süredir dünyanın dört yüz noktasında kendi moda krallığını ilan eden Oleg Cassini, gelinlikten gece elbisesine bir çok özel davet için tasarımlar sunarken aksesuarları da es geçmedi. Oleg Cassini bu yazın en trend renk ve materyallerini kendine has ışıltılı çizgisiyle birleştiriyor.

Tüyler ve Üç Boyutlu Çiçekler Saçları Saracak

Sade bir elbiseyi bile bir anda adeta saray davetlerinin en gösterişli görünümüne kavuşturacak en güçlü aksesuarlardan biri; saçı tamamen kavrayan saç aksesuarları bu sezon asimetrik kullanımlarıyla göze çarpıyor. Mat siyah rengin üç boyutlu bir çiçek ve göz alıcı tüylere dönüştüğü aksesuarlarda asil gösteriş ön planda olacak.

Ultra Simli ve İşlemeli El Çantaları Size Daha Fazla Işıltılı Diyor.

Sezona tüyler kadar damga vuran bir diğer trend; simler ve parıltıların yoğun olarak kullanıldığı el çantaları olacak. Stilinizi tamamlamak için yanınıza eğlenceli olduğu kadar göz alıcı bir arkadaş almak isterseniz, Oleg Cassini mağazalarında siyahtan kırmızıya bir çok rengin en ışıltılı dokusunu bulmak mümkün.

Asimetrik Küpeler Modern Bir Peri Masalına Göz Kırpıyor

Doğadaki en göz alıcı çiçeklerin yaprağından ilham alınarak modernize edilen küpeler, incelikli bir stilin kodlarını oluşturuyor. Bir çok aksesuarla bir arada kullanıldığı gibi tek başına da iddialı bir görünüm yaratan küpeler vücutla birlikte hareketli bir forma bürünüyor ve adeta zarifçe dans ediyor. Oleg Cassini'nin zamansız moda ruhuna göz kırpan bu modern aksesuarlarla çabasız bir şıklık yakalamak mümkün.

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Efsanevi İtalyan Markası Borsalino En Özel Şapkaları ile Beymen'lerde

1857 yılından bu yana şapka koleksiyonları ile tanınan İtalyan markası Borsalino, ünlü yönetmen Fellini'nin unutulmaz La Dolce Vita filminden ilham alan, 2018 Yaz koleksiyonu ile İtalyan yaşam tarzının estetik kodlarını sezona taşıyor.

İnbebek Yaz Seçenekleri

İnbebek yaz ayları için birbirinden farklı kültürlerin tasarladığı koleksiyonları ile günlük yaşamınızda şıklık vadediyor.

Parlayan trendlerin zarif koleksiyonları, enerjik ve modern tasarımlar ile birleşiyor.

YORUM YAZIN


Oylama:5 puan ( 1 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)