Oriflame yılbaşı öncesi kadınları yepyeni serisi Delicacy ile buluşturuyor

 

Delicacy serisi ilhamını, dünyanın en tanınmış pasta şeflerinden, 2005 Coupe du Monde de la Pâtisserie (Dünya Pastacılık Yarışması) birincisi Christophe Michalak’ın en ünlü eseri  olan Tutku Çiçeği adını verdiği tatlısından alıyor. Estetik görünüm ve benzersiz lezzetiyle hem göz hem damağa hitap eden bu tatlının yaratıcısı Christophe Michalak, kendini kadınlar yerine pastaları giydiren bir tasarımcı olarak görüyor.

Teninizle buluşan en tatlı seri olan Delicacy’de, parfüm, sabun, el kremi ve vücut kremi bulunuyor.

Delicacy EdT
Christophe Michalak’ın imzası niteliğindeki tatlısı Tutku Çiçeği’nden esinlenerek geliştirilen parfüm, kalbinden yükselen lezzetli vanilya notaları, çekici frambuaz ve kuşüzümü notalarının birleşiminden meydana geliyor.
Aralık fiyatı: 34.90TL / 50 ml

Delicacy El Kremi
Elleriniz için Delicacy’nin lezzetli notaları ile geliştirilen nemlendirici krem, ellerinizi yumuşatır ve nemlendirir.
Aralık fiyatı: 5.90 TL / 75 ml.

Delicacy Vücut Kremi
Delicacy EdT’nin feminen notaları ile geliştirilen köpük gibi hafif formüllü Delicacy Vücut Kremi, cildinizi besler ve nemlendirir.
Aralık fiyatı: 12.90TL / 200 ml.

Delicacy Sabun
Cildinizi arındıracak olan sabun, sizlere, bu kadar lezzetli kokan başka bir temizlik sağlamadı.
Aralık fiyatı: 2.90TL
 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Bakımlı ve Doğal Görünümlü Dudakların Sırrı LR’da

Hassas, çatlamış ve kuru dudaklara bakım yaparak yumuşacık yapan LR Colours Dudak Balsamı içerdiği vitaminler ile dudakları besliyor, pürüzsüz dudaklara sahip olmanızı sağlıyor.

LIERAC MASKELERİ İLE YEPYENİ VE KONSANTRE BAKIM!

Lierac’ın efsaneleşen serileri, şimdi tüm cilt tiplerine uygun maskeleri ile konsantre bakım ritüelini yeniden şekillendiriyor! Cildin farklı ihtiyaçlarını karşılayan Lierac maske serileri, ışıltılı ve dolgun bir cilt görünümün anahtarını sunuyor.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ