Oriflame yılbaşı öncesi kadınları yepyeni serisi Delicacy ile buluşturuyor

 

Delicacy serisi ilhamını, dünyanın en tanınmış pasta şeflerinden, 2005 Coupe du Monde de la Pâtisserie (Dünya Pastacılık Yarışması) birincisi Christophe Michalak’ın en ünlü eseri  olan Tutku Çiçeği adını verdiği tatlısından alıyor. Estetik görünüm ve benzersiz lezzetiyle hem göz hem damağa hitap eden bu tatlının yaratıcısı Christophe Michalak, kendini kadınlar yerine pastaları giydiren bir tasarımcı olarak görüyor.

Teninizle buluşan en tatlı seri olan Delicacy’de, parfüm, sabun, el kremi ve vücut kremi bulunuyor.

Delicacy EdT
Christophe Michalak’ın imzası niteliğindeki tatlısı Tutku Çiçeği’nden esinlenerek geliştirilen parfüm, kalbinden yükselen lezzetli vanilya notaları, çekici frambuaz ve kuşüzümü notalarının birleşiminden meydana geliyor.
Aralık fiyatı: 34.90TL / 50 ml

Delicacy El Kremi
Elleriniz için Delicacy’nin lezzetli notaları ile geliştirilen nemlendirici krem, ellerinizi yumuşatır ve nemlendirir.
Aralık fiyatı: 5.90 TL / 75 ml.

Delicacy Vücut Kremi
Delicacy EdT’nin feminen notaları ile geliştirilen köpük gibi hafif formüllü Delicacy Vücut Kremi, cildinizi besler ve nemlendirir.
Aralık fiyatı: 12.90TL / 200 ml.

Delicacy Sabun
Cildinizi arındıracak olan sabun, sizlere, bu kadar lezzetli kokan başka bir temizlik sağlamadı.
Aralık fiyatı: 2.90TL
 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Bakımlı ve Doğal Görünümlü Dudakların Sırrı LR’da

Hassas, çatlamış ve kuru dudaklara bakım yaparak yumuşacık yapan LR Colours Dudak Balsamı içerdiği vitaminler ile dudakları besliyor, pürüzsüz dudaklara sahip olmanızı sağlıyor.

LIERAC MASKELERİ İLE YEPYENİ VE KONSANTRE BAKIM!

Lierac’ın efsaneleşen serileri, şimdi tüm cilt tiplerine uygun maskeleri ile konsantre bakım ritüelini yeniden şekillendiriyor! Cildin farklı ihtiyaçlarını karşılayan Lierac maske serileri, ışıltılı ve dolgun bir cilt görünümün anahtarını sunuyor.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)