Oriflamedan Erkekler İçin North For Men Bakım Serisi

 

Oriflamedan-erkekler-icin-north-for-men-bakim-serisi

 Oriflame’nin erkekler için sınırsız bakım sağlayan North For Men serisi, babanız için en uygun hediye seçeneklerinden olacak. Doğanın en iyilerini, bilimin en son teknolojileri ile buluştan serinin içeriğinde bulunan doğal ten rengi açıcı Polar White Kompleks, etkili bir şekilde pigmentasyonu hedefler.

North For Men Fairness Nemlendirici

İçeriğindeki UV filtresi cildin koyulaşmasını önlemeye yardımcı olan, polar white kompleks ile zenginleştirilmiş kolay emilen yüz losyonu içeriğindeki nemlendirirciler ile birlikte cilt rengini gözle görülür şekilde açar.

Haziran ayı özel fiyatı:14.90 TL(50 ml)

North For Men Fairness Sabun

Enerji veren formülü erkek cildi için özel olarak geliştirilen North for Men Fairness Sabun, Polar White Kompleks cilt renginin tonunu açmaya yardımcı olur.

Haziran ayı özel fiyatı: 2,50 TL (100 g)

North For Men Active Fairness Yüz Temizleyici

Polar White Kompleks ve doğal nane özleri içeren canlandırıcı yüz yıkama jeli.

Haziran ayı özel fiyatı: 9,90 TL (150 ml)

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

A-A+ KIKO Milano'dan cilt tonuna uygun fondötenler KIKO Milano, farklı cilt tonlarına uygun fondötenlerle ten renginize en uygun rengi bulmanızı sağlıyor.
Tutkunun rengi ile baş döndüreceksiniz

Tutkunun rengi ile baş döndüreceksiniz...Oriflame Giordani Gold Scarlet serisi, yılbaşı gecesinde sizi, renklerin en tutkulusu kırmızı ile buluşturuyor. Kırmızının 3 farklı tonuna sahip Giordani Gold Scarlet Collection Ruj ve Tırnak Cilası ile gecenin en güzel kadını olacaksınız.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ