Özel tasarlanan Hilfiger parfümleri Douglas Parfümeride

ozel-tasarlanan-hilfiger-parfumleri-douglas-parfumleride

“Douglas Erkeği”  için tasarlanan stil sahibi, eşsiz parfüm “Hilfiger Man” ile kendinizi farklı hissedeceksiniz…

 
Kendine güvenen erkeğin kokusu  “Hilfiger Man”, sportif günlerden klasik gecelerin şıklığına kadar içinde bulunulan her ortama uyum sağlayan muhteşem bir parfüm olarak dikkatleri çekiyor. Sadece Douglas’a özel olarak tasarlanan yeni “Hilfiger Man” şişesinin basit ama güçlü çizgileri, her kadının arzuladığı bir erkek görünümünü simgeliyor. Stil sahibi, sportif ve cazibeli erkeklerin yeni parfümü olmaya aday “Hilfiger Man” in ilk notalarında yer alan yeni kesilmiş zencefil ve kakule esanslarını, mandalina, artemisia ve ananasın meyvemsi notaları takip ediyor. Arka notalarındaki selvi özünün odunsu kalbinin, sardunya, lavanta ve sandal ağacı ile birleşerek yaydığı koku sayesinde  “Douglas Erkekleri”  artık hem modern hem de klasik bir yansımaya sahip olacak.
 


 
 “Hilfiger Woman Pear Blossom” ile karşı konulamaz çekiciliğiniz ve  ruhunuz serbest kalacak…
 
Sadece “Douglas Parfümerileri” nde satışa sunulan ve sınırlı sayıda üretilen “Hilfiger Woman Pear Blossom” bahar ve yaz aylarında kullanıldığı andan itibaren vazgeçilmez olmaya aday bir parfüm olarak dikkatleri çekiyor. İçeriğindeki dut, misk kokulu baharatlar ve tarçınla karıştırılmış sıcak şeftali aromalarının yarattığı ferahlık, portakal çiçeği özü, ahududu, sandal ve sedir ağacı aromalarıyla pekişerek sihirli bir etki yaratıyor. Kavrulmuş organik tonka, davana özü, tarçın kabuğu ve çırpılmış beyaz krema notaları ise yumuşak ve hafif bir karışımın ortaya çıkmasını sağlayarak etkisini uzun süre kaybetmeyen yoğun bir parfüm olarak ortaya çıkıyor. Kapağındaki çizgili kurdelesiyle “Douglas Kadını” nın zarifliği ve çekiciliğinin de yansıtıldığı “Hilfiger Woman Pear Blossom”, her kadınının sevilme isteğini vurguluyor.
 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

A-A+ KIKO Milano'dan cilt tonuna uygun fondötenler KIKO Milano, farklı cilt tonlarına uygun fondötenlerle ten renginize en uygun rengi bulmanızı sağlıyor.
Tutkunun rengi ile baş döndüreceksiniz

Tutkunun rengi ile baş döndüreceksiniz...Oriflame Giordani Gold Scarlet serisi, yılbaşı gecesinde sizi, renklerin en tutkulusu kırmızı ile buluşturuyor. Kırmızının 3 farklı tonuna sahip Giordani Gold Scarlet Collection Ruj ve Tırnak Cilası ile gecenin en güzel kadını olacaksınız.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ