Pariste Kaprolden Geleceğe Dönüş

Türk modacı Arzu Kaprol, Paris Moda Haftasının son gününde 2011-2012 Sonbahar/Kış Koleksiyonu “Geleceğin Arkeolojisi”ni Westin Otelde tanıttı

Geçmişten bağımsız bir gelecek duygusunun sorgulandığı koleksiyonda, deriyi adeta kumaş gibi kullanan tasarımcı, moher, şifon ve yılan derisiyle birleştirerek deriye yeni bir yorum katmış.

Siyah renginin egemen olduğu koleksiyonda vücuda oturan elbiseler, body’ler ve tulumlar öne çıkıyor. Kaprol’un defilesinde ünlü top model Jessica Stam ve Demet Şener, Ece Sükan, Sinem Güven, Tuğçe Kazaz gibi Türk mankenler de tasarımcı için podyumdaydı.

UZAN VE SEVGİLİSİ DEFİLEYİ İZLEDİ

Defileyi kaçak işadamı Cem Uzan ile sevgilisi Derin Mermerci de birlikte el ele izledi. Çiftin ilişkisi, Kaprol’ün geçen yıl Paris’teki defilesinin ardından düzenlenen after party’de başlamıştı.
 

POSTA

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

İzmir Fashion Week'in açılışı yapıldı

İzmir'de 1-3 Kasım'da Rönesans Ajans ve Ege Giyim Sanayicileri Derneği, İzmir Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği, İzmir Moda Tasarımcıları Derneği'nin katkılarıyla hayata geçirilen İzmir Fashion Week başladı.

DREAM STYLE AMATÖR MODA TASARIM YARIŞMASI BÜYÜK COŞKUYLA YAPILDI

Ece Türkiye tarafından yönetilen Ankara’nın etkinlikleriyle ünlü alışveriş merkezi AnkaMALL, önceki gün Dream Style Amatör Moda Tasarım Yarışması İç Anadolu Bölgesi Büyük Finali'ne ev sahipliği yaptı.Moda dünyasının kapıları genç tasarımcılar için açıldı...

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ