Parlaklık OUT mat renkler IN

Artistik makyaj ve eğitim direktörü Leyda Quintero, 2008 makyaj trendini anlattı: Bu yıl zengin renkler ön planda ama mutlaka mat olmak şartıyla ..
""
* Bu yıl makyaj trendlerinde mat renkler öne çıkıyor. Rujda; kırmızı, pembe, pastel tonlardaki tüm renkleri kullanabilirsiniz ama mat olmak şartıyla.
* Bu sezon makyajda gri, yeşil, kahve tonları gibi hemen her renk kullanılıyor. Ama bu renklerin hepsi zenginleştirilmiş olarak uygulanıyor. Yani normal bir gri ya da yeşil yerine; içinde ışıltılar olan, ton değiştiren renkleri tercih etmenizde fayda var.

Gözler ve dudaklar
* Eskiden makyaj yaparken tek bir bölge üzerinde yoğunlaşıyorduk. Ama artık her taraf eşit oranda ön plana çıkarılıyor. Önemli olan çok fazla abartmamak. Hem hafif bir makyajla gözleri, hem de çok koyu olmayan bir rujla dudakları öne çıkarıyoruz.
* Gözlere parıltılı, pullu makyaj yapma modası int(11)ti. Bunun yerine hafif ışıltı veren ve daha doğal duran ürünler kullanılıyor. Kaş kalemi de artık daha sık kullanılıyor.
* Bu yıl kırmızı ruj çok moda. Kırmızı ruj kullanmak istiyorsanız mutlaka ama mutlaka mat olanları tercih etmelisiniz. Asla parlak, ışıldayan bir kırmızı ruj sürmeyin. Ve rujun taşmasını önlemek için, bir dudak kalemiyle etrafına mutlaka kontür çekin.

Fondötendeki hata!

Leyda Quintero, makyajın en önemli unsurlarından olan fondötenin genellikle yanlış uygulandığını söylüyor: "Nedense insanlar fondöteni, nemlendirici gibi yüzlerinin her tarafına sürüyorlar. Oysa kapatıcı olduğu için, sadece sorunlu bölgenin üzerine ve çok az miktarda sürülür. Ve elle değil, bir fırça yardımıyla dağıtılır.

Yılbaşı gecesine özel

The Body Shop, bu kış için de büyüleyici bir makyaj koleksiyonu tasarladı. Metalik renklerin ağırlıklı olduğu, farklı renklerle kontrast yaratılabilecek "Gold Sparkle" koleksiyonunda yer alan ürünler kadınlara büyüleyici makyaj ile cilt sağlığını birlikte sunuyor
 
 
 
 

Spor çanta hediye

Sezonun en kışkırtıcı saç ve makyaj trendlerini yakalamak isteyen kadınlar, yeni yıla özel bir hediye ile girme şansına sahip olacak. Sebastian veya Trucco"nun 2007/2008 koleksiyonlarından, 3 ürün alan herkes; çok kullanışlı bir spor çantaya sahip olacak.
 
 
 
 
 
 
 

İkincisi indirimli

Yılbaşında şıklığınızla olduğu kadar makyajınızla da göz kamaştırmak istiyorsanız; Freeze 24/7 ürünleri tam size göre. Üstelik; çizgi ve kırışıklıkları gideren, yenileyen, gençleştiren ve dolgunlaştıran ürünlerden herhangi birini alana, ikincisi yüzde 50 indirimli.
 
 
 

Avantajlı seçim

Yetkili eczanelerden; La Roche-Posay"ın, ikisi "Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Ürünü" olmak üzere 3 adet cilt bakım ürünü alana herkese, fonksiyonel bir çanta hediye ediliyor. Böylelikle hem cildiniz nemlenmiş oluyor, hem de şık bir çantaya sahip oluyorsunuz.
Sabah

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Kendi SPA’nızıevde kendiniz yaratın Kendi SPA’nızıevde kendiniz yaratın
Sahara, Depresif ve Şapka Sendromu. Sizinki hangisi? Sahara, Depresif ve Şapka Sendromu. Sizinki hangisi?

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ