Plume Avenue Yeni Koleksiyonları

 

canta1

 

 

 

Lipault, hızlı şehir hayatına ayak uydurmaya çalışanların ihtiyaçlarını yeniden keşfederek onlara uygun trendy ve fonksiyonel ürünler tasarlamaya devam ediyor. Günlük kullanım için uygun sırt çantalardan uzun hafta sonlarının kurtarıcısı valizlere kadar pek çok alternatif sunan Lipault, yeni koleksiyonu Plume Avenue ile sezonun moda trendlerine göz kırpıyor.

 

İş hayatında ya da günlük kullanımlarda oldukça ideal olan Lipault Plume Avenue koleksiyonu, sezona uygun renkleri ve tasarımlarıyla şehir hayatına dinamik bir hava katıyor. Lipault Plume Avenue’nün klasikleşmiş çizgilerini koruyarak modernize ettiği çanta modelleri, şehrin hızlı ve yoğun hayatında size destek oluyor. Geniş iç hacmi ve eşyalarınızı organize etmeniz için geliştirilmiş kompartımanlarıyla ihtiyacınız olan her şeyi yanınızda rahatlıkla taşımanızı sağlayan Lipault Plume Avenue valizler, fonksiyonelliğin yanı sıra şıklığı da vadediyor.

 

Şıklığı kadar zarif tasarımlarıyla da dikkat çeken Lipault Plume Avenue koleksiyonu, siyah, kırmızı ve gri gibi ana renklerin yanı sıra koleksiyona eklediği pastel tonlarıyla da sezonun en sevilen renklerini koleksiyonuna taşıyor.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Eski Kotlarınızdan Çanta Yapımı

Kot modası her ne kadar büyük değişimlerle karşımıza gelmese de üzerimizden çoğu zaman eksik etmediğimiz kotlar zamanla aşınıyor ve kullanılmaz hale geliyor.Peki eskiyen kotlarımızı atacak mıyız? Tabi ki hayır! Onları iyi bir şekilde değerlendirseniz güzel çantalar tasarlayabilirsiniz.

Kylie’nin 1 milyon $’lık çanta gardırobu

Kylie Jenner, önceki gün sosyal medyada paylaştığı fotoğrafla yine olay yarattı.Kısa süre önce kızı Stormi'yi kucağına alarak ilk kez annelik heyecanı yaşayan Kylie Jenner, önceki gün sosyal medyada paylaştığı fotoğrafla yine olay yarattı.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ