Portakal Spor Salonları ile artık zayıflamanın da şekli değişti

04.07.2010
Kilo vermenin şekli değişti. Bildiğiniz ve duyduğunuz bütün yöntemleri çöpe atın!

Portakal’la
Şaşırtarak Şekillenin

Portakal Spor Salonları ile artık zayıflamanın da şekli değişti. Kişinin kendi itme-çekme gücüyle çalışan hidrolik fitness aletleriyle kadınlar zorlanmadan, kolayca forma giriyor…

Sadece kadınlara hizmet veren ve kadın kulübü olma özelliği taşıyan Portakal Spor Salonları ile artık zayıflamanın da şekli değişti.

Haftada 6 gün üyelerine hizmet veren Portakal Spor Salonları’nda ağırlık bağlanarak çalışılan fitness aletleri yerine, kişinin kendi itme-çekme gücüne göre çalışan hidrolik fitness aletleri kullanılıyor.

Portakal Spor Salonları’nın en belirgin özelliği, 18 farklı üniteden oluşan istasyonlarda ve günde sadece 30 dakika sürede spor faaliyetine olanak sağlayan programı… Bu programın sonunda çok zorlanmadan salondaki tüm aletlerle egzersiz yapılmış oluyor. Portakal Spor Salonları’nda uygulanan programda her 30 saniyede bir duyulan “bip” sesi ile istasyon değiştiriliyor. “Vücudu şaşırtma prensibiyle” hareket edildiği için 30 dakikada yapılan diğer egzersiz şekillerine göre çok daha hızlı yağ ve kalori yaktırarak istenilen incelme ve kilo kaybı sağlanıyor. Monotonluktan uzak ve eğlenceli olması da programın bir başka avantajı…

Kadın girişimcilere bayilik (franchise) vererek hızla büyüyen Portakal Spor Salonları, Türkiye genelinde 15 ayrı noktada kadınlara hizmet veriyor. Portakal Spor’a gösterilen ilginin giderek artması ile firma çok kısa sürede bayi sayısını 30 lara çıkarmayı planlıyor.

Programlar “kişiye özel” egzersiz uygulamasıyla, 15-80 yaş arasındaki spor yapmaya engel bir durumu olmayan tüm kadınlar için uygun… Vitamin barında yer alan,  bölgesel olarak yağ yakımını hızlandıran, soğuk veya sıcak olarak içilebilen int(11)ki çayları ve ana öğün yerine geçen sağlıklı ve düşük kalorili beslenme alternatifleriyle, doğru beslenerek zayıflama konusunda üyelerini destekliyor.

Portakal’la formda hayat bir başka!
 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Kadın gücünü fark etmeli “Kadın” konulu çalışmaları ve yürüttüğü kampanyalarla konunun öncüsü olan Hürriyet, düzenlediği “Kadının Gücü Konferansı" ile yine ses getirdi. Konferansta ilham verici başarı hikayeleri aktarıldı, Türkiye’nin dört bir yanından kadınlar seslerini duyurma fırsatı buldu.
Kuzey Kore'de kadın askerlere 'tecavüz ediliyor' Kuzey Kore'den kaçan eski bir kadın asker, dünyanın en büyük dördüncü ordusunda stres ve beslenme yetersizliği nedeniyle kadınların regl olamadığını, tecavüzün ise pek çok kadın asker için hayatın bir parçası olduğunu söylüyor.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)