Puma'dan Cesur ve Feminen Yeni Seri

  

Spor ve modayı birleştiren tasarımlarıyla ses getiren PUMA, ikonik Suede’in klasik tasarımına eklediği büyük ve havalı kurdeleyle yarattığı yeni Bow ailesini satışa sunuyor. Cesur ve feminen Suede Bow ve Basket Bow, topuklarındaki gösterişli kurdeleleriyle spor modasına yenilik getiriyor.
İkonik Puma Suede’in yepyeni bir silüeti olan Suede Bow ve Basket Bow, topukta konumlanan büyük kurdeleleri ve yenilikçi tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Feminen, cesur ve stil sahibi Bow serisi, spor ve modanın mükemmel birleşiminden doğuyor. ‘Kendin olmak için sen ol, BuSensin!' mesajına sadık kalan yeni kampanyasına yeni sezonda da Neslihan Atagül iş birliğiyle devam eden PUMA, yeni serisi ile sokak stilinin çizgilerini yeniden çiziyor.

2017 yılında Basket Heart tasarımı ile başarı elde eden PUMA, 2018 yılında ilhamını cesaret ve feminenlikten alan yeni serisi Suede Bow ve Basket Bow ile spor ve modanın mükemmel birleşimini sokağa taşımaya devam ediyor. İkonik PUMA Suede’in topuğuna eklenen geniş ve gösterişli fiyonk detayıyla zenginleşen Bow ailesi, sokak stiline damga vurmaya hazırlanıyor. Klasik Suede’nin süet dış materyaline saten fiyonk detayı eklenerek feminenleştirilen Suede Bow ve rugan dış materyale konumlanan kumaş fiyonkla güçlenen Basket Bow renk seçenekleriyle tüm PUMA mağazaları ve online mağazada satışa sunuluyor.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Atletik Rahatlık Premium Deri İle Birleşti Çağdaş Sokak Stiline Yepyeni Bir Yorum Geldi

Danimarkalı ayakkabı ve deri devi ECCO, çağdaş sokak stiline dinamik konfor tabanı eklediği koleksiyonuyla gündelik hayat ritminize uyum sağlayacak harika bir seri sunuyor. İlkbahar / Yaz 2018 koleksiyonun gözde parçaları arasındaki yerini çoktan alan ST.1, atletizm ve eğlence dünyasının senteziyle ortaya çıkan ve yenilikçi olduğu kadar şaşırtıcı bir yapıya sahip.

Lumberjack Sneaker'lar

Lumberjack’in havalı taban özelliği konforlu adım atılmasını sağlarken, ayağı saran örme sneaker modelleri uzun ve yorucu günlerde ayakların rahat etmesini sağlayacak. Günlük hayatta spor şıklığı yakalamak isteyenler için ideal olan sneaker’lar hem renkli hem de klasik modelleri ile rahatlıktan ve spor tarzdan taviz vermeyenlerin tercihi oluyor.

YORUM YAZIN


Oylama:5 puan ( 1 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ