Ramsey Hot Summer Koleksiyonu ile Şık ve Rahat Bir Bayram

 

ürün-ramsey

RAMSEY,erkeklerin bayram ve tatil için şıklık beklentilerini “Hot Summer” kapsül koleksiyonu ile karşılıyor.

RAMSEY,“Hot Summer”kapsül koleksiyonu ile bayram alışverişini tatil alışverişiyle birleştirenlere yepyeni bir stil deneyimi sunuyor. Koleksiyon, hem tatilde ya da plajda hem de bayram ziyaretlerinde erkeklerin şık ve rahat hissetmesini sağlayacak ürünlerden oluşuyor.

Yaz aylarının vazgeçilmez parçaları keten-koton karışımlı gömlekler ve t-shirtler, renkli bermudaların yanı sıra kolay kuruyan, özel dikiş teknikleriyle üretilen ve deniz canlılarından esinlenerek tasarlanan şort mayolar RAMSEY erkeğinin gündüzden geceye yaz şıklığını tamamlıyor.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Koton Sport Erkek Koleksiyonu 3 Trend Temasıyla Yeni Sezona Hazır

2018-2019 Sonbahar-Kış Koton Sport Erkek Koleksiyonu, zengin tasarım seçenekleri ve renkleriyle ön plana çıkıyor. Casual giyimin spor tasarımlarla buluşması trendi yeni sezonda artarak devam ederken, Koton Sport Erkek Koleksiyonu yeni sezona sunduğu tasarımlarıyla zorlamasız şık stilleri hedef alıyor. Koleksiyon, Ying Yang, Orange Harmony ve Focus on Green olmak üzere üç farklı temadan oluşuyor.

Bu Yaz Keten Gömlek Moda

Yaz sıcağının kendini hissettirmeye başlamasıyla hafif ve ferah kumaşlar daha da popüler hale geldi. Erkek modasında kilit parçalardan olan gömleklerde kullanılan keten tasarımlar günün her anını şık ve rahat kılıyor.

YORUM YAZIN


Oylama:5 puan ( 1 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ