Rihanna Türkiyede

Amerikalı ünlü pop şarkıcısı Rihanna, Atina konserinden sonra İstanbulda sahne almak için Türkiyede.

Rihannaya başbakan muamelesi
Amerikalı ünlü pop şarkıcısı Rihanna, Atina konserinden sonra İstanbulda sahne almak için Türkiyede. THYnin tarifeli seferiyle saat 12.00da Atinadan İstanbula gelen Rihannaya konuk ülke başbakanı protokolü uygulandı ve ünlü şarkıcı Atatürk Havalimanı VİP Salonunu kullandı.Bu arada vizesiz geldiği öğrenilen Rihanna bir süre de VİP Salonunda beklemek zorunda kaldı. R&B müziğin dünyaca ünlü sesi Rihanna,İstanbul Kuruçeşme Arenada vereceği konser için öğle saatlerinde Türkiyeye geldi. Last Girl On Earth turnesi kapsamında gerçekleştireceği konser için gelen Rihanna korumalar eşliğinde VİP Salonundan çıkarken tüm konserlerinde yanında olan arkadaşı Melissa da vardı. Rihanna VİPten çıkarken inşaat çalışmasının azizliğine de uğradı. Bir beton mikseri yolu kapatırken Rihannanın aracı ters şeride girdi. Buradaki dozer de bekleyerek Rihannanın aracına yol verdi. Amerikan Müzik Ödülleri, Grammy, MTV Müzik ödülleri ve daha birçok çok uluslararası müzik ödüllü sanatçı kariyerine 4 albüm sığdırarak dünya çapında 12 milyon albüm satışıyla rekor kırdı.

Murat ÇAKIR - İstanbul / DHA

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Hamiyet Akpınar Kendimi beğenmediğim için makyaja başladım

Başarılı makyaj sanatçısı Hamiyet Akpınar, mesleğinde ilerleme serüvenini ve güzellik, bakım tüyolarını MAG’a anlattı.

Karadenizli Şarkıcı Resul Dindar'ın Anne ve Babası Trafik Kazası Geçirdi

Karadenizli ünlü sanatçı Resul Dindar'ın anne ve babası trafik kazası geçirdi. Üzücü haberi alan Dindar, apar topar memleketine gitti.Karadeniz ezgilerini son yıllarda en güzel şekilde seslendiren Karadenizli sevilen sanatçı Resul Dindar'ın anne ve babası trafik kazası geçirdi.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)