Ruh halinizi çözümleyin

 

Ruh halinizi analiz edin
Saat 19.00 ve sizin bu gece için büyük planlarınız var. Kendinizi iyi hissetmek için aşağıdaki soruların cevaplarına göre bir parfüm seçin...
1. En çok giymek istediğiniz kıyafet:
a.  Mini  bir elbise ve platform tabanlı ayakkabılar.
b. Jean pantolon, kısa bir tişört ve şirin babetler.
c. Kabarık bir etek, gömlek ve topuklu ayakkabılar.
2. Uygulamayı düşündüğünüz makyaj:
a. Dumanlı gözler ve mat dudaklar.
b. Bronzlaştırıcı pudra ve renksiz dudak parlatıcısı.
c. Simli göz farı, pembemsi allık ve şeftali renkli ruj.
3. Evden çıkmadan önce dinlemeyi tercih ettiğiniz müzik:
a. Velvet Underground, Blonde Redhead ve Yeah Yeah Yeahs gibi alternatif grupların müzikleri.
b. JT, Rihanna ve Chris Brown tarzı hip-hop müzikler.
c. Madonna, Prince ve Janet Jacksondan klasikler.
4. Gecenin ilerleyen saatlerinde kendinizi görmek istediğiniz yer:

a. Mekanın diğer ucundaki yakışıklıyla bakışırken...
b. İlk partiden ikincisine gitmek üzere hazırlanırken...
c. Erkek arkadaşınızla hoş bir mekanda yemek yerken...
5. İçmek istediğiniz içki:
a. Barmenin tavsiye edeceği bir içki.
b. Votka ve enerji içeceği.
c. Şampanya veya bir kokteyl.
6. İdeal gece sonunda istediğiniz şey:
a. Tanıştığınız yakışıklıyla telefon numaralarınızı değiştirmek.
b. Güneşin doğuşunu seyretmek.
c. Erkek arkadaşınıza sarılarak uyumak.
 
Değerlendirme
 
Alar çoğunluktaysa...
CESUR VE GİZEMLİ Doğru parfüm: Oryantal dokunuşlara sahip kokular. Hissettiğiniz kadar gizemli olan bir kokuya ihtiyacınız var. Misk ve odunsu notaların,  tatlı  ve baharatlı aromalarla birleştiği parfümler, karşınızdaki erkeği egzotik diyarlara götürebilir.

Bler çoğunluktaysa...
MACERAYA HAZIR Doğru parfüm: Yoğun limoni aromalar. Coşkun halinizi bastırmayan ama bir yandan da enerjinizi artırabilen notalara sahip parfümleri tercih etmelisiniz. Turunçgillerin deniz havasıyla karıştığı kokular doğru seçim olabilir.

Cler çoğunluktaysa...
AŞIRI ROMANTİK Doğru parfüm: Çiçeksi kokular. Çekici ve davetkar bir parfüm tercih etmelisiniz. Klasik gül kokusunun baskın olduğu, modern anlamda ise frezya veya taneli meyveler gibi taze notaları da içinde barındıran bir koku tam size göre.
Parfümünüzü saint(11)leyin
* Duştan çıktığınız anda parfümünüzü tüm vücudunuzda gezdirin. Kokular ıslak ve sıcak tenlere, kuru ve soğuk olanlardan daha sağlam şekilde yerleşir. Sıktığınız bu parfümün; üzerine uygulayacağınız kokusuz bir vücut yağıyla, teninizle bütünleşmesini sağlayabilir ve gün boyunca etrafınıza aynı güzellikte bir aroma yayabilirsiniz.
* Uyguladığınız parfüm aşağıdan yukarıya doğru havaya karışır. Bu nedenle kokuyu önce vücudunuzun alt kısmındaki nabız noktalarına (ayak bilekleri ve diz kapaklarınızın arkası), daha sonra yukarı kısımlardaki nabız noktalarına (boyun ve kulak arkaları) az miktarda sürerek daha kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.
* Bol baharat içeren yiyecekler ve aşırı sıcak  içecekler sizi terleterek kokunuzun yoğunlaşmasına, hatta değişmesine bile sebep olabilir. Gece parfümünüzü tazelemeden önce tatlı servisinin de yapılmasını beklemeniz en doğrusu olacaktır.
* Eşarbınıza veya saç bandınıza bir miktar koku sıkın. Koku molekülleri kumaşın üzerinde, tende durduğundan daha kalıcıdır. Kıyafetlerinizin üzerine sıkacağınız az miktar parfüm de  hayat kurtarır. Böylelikle parfümünüzü sürekli tazelemek yerine, her hareketinizle etrafa kokunuzu yayabilirsiniz
 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Gizli depresyon nedir ?

Gizli depresyon nedir ? Gizli depresyon son yıllarda birçok insanda görülmeye başlayan ruhsal bir bozukluk olarak tanımlanır. Bu durumun artmasının nedenlerinden biri çok fazla dillendirilmesiyle insanların en ufak üzüntülerinde depresyona girdim diyerek öyle düşünmeleri olduğudur.

Paranoya nedir? Paranoid kişilik bozukluğu nedir?

Paranoya nedir? Paranoid kişilik bozukluğu nedir? Paranoid bozukluk; saçma olmayan bir kurguyla ve iyi düzenlenmiş bir düşünce biçimiyle her şeyden şüphelenmektirdir. Birey bu aşamada ailesinden, eşinden, arkadaşlarından, sosyal çevresinin tamamından şüphelenebilir.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)