Saç sihirbazından Türk sarışınlarına öneriler

Çok yakışıklı, çok karizmatik. Germinal, Karanlıkta Dans, Amelie, Mesrine gibi filmlerde saç tasarımı yaparak meşhur oldu. Monica Belucci, Elizabeth Hurley, Vanessa Paradis, Diane Kruger ve Uma Thurman gibi yıldızların kuaförü. John Nollet, Aralık 2008’de kıymetli malzemelerini sakladığı özel üretim Louis Vuitton sandığını alarak bir dünya turuna çıktı. Paris’ten başladı, her ülkede Park Hyatt otellerinde kadınlarla buluşup saçlarını tasarlıyor.

Dubai, Milano, Moskova’dan sonra İstanbul’a geldi. 29 Nisan’a kadar Park Hyatt
İstanbul Maçka Palas’da özel randevuyla İstanbullu kadınlara saç tasarlayacak ve saç aksesuvarları koleksiyonunu tanıtacak.İstanbul’a geldiği gün sorularımızı yanıtladı.

1970’te Fransa’nın doğusunda tüccar bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Kadınları güzelleştirmeye karşı büyük bir ilgisi olduğunu yedi yaşında fark etti. Şöyle anlatıyor: "Annem ve anneannemin kuaföre gidip döndükleri bir gün var ki, hiç unutmam. Döndüklerinde ışık saçıyorlardı. Biri onları büyülemişti sanki. Ben de bu işi yapmak istiyorum dedim."

John Nollet yaşı büyüdükçe kadınları mutlu etmenin başka yolları da olduğunu anlamış elbette... Ama kuaförlükten vazgeçmemiş. Çünkü: "Saç benim için bir tutku. Saçın maddesine aşığım. Ufak dokunuşlarla inanılmaz formlara girebiliyor."

11 yaşında yaz tatillerinde kuaför salonlarında çalışmaya başladı. Zengin ailesi, buna içerledi ama engel de olmadı. Kuaförlükle ilgili bir meslek lisesini int(11)irdi,

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Kendi SPA’nızıevde kendiniz yaratın Kendi SPA’nızıevde kendiniz yaratın
Sahara, Depresif ve Şapka Sendromu. Sizinki hangisi? Sahara, Depresif ve Şapka Sendromu. Sizinki hangisi?

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ