Sağlıklı el ve tırnakların sırrı Douglasda saklı

Ellerinizin güzelliğini sağlıklı tırnaklar ile birleştiren, birbirinden muhteşem bakım ürünleri “Douglas “Parfümerileri” nde sizleri bekliyor… 

 
Kendinize önem verdiğinizin en önemli  göstergesi olan sağlıklı ve yumuşacık ellere, parlak ve sert tırnaklara  “Douglas Nail&Hands&Feet”  bakım ürünleri ile sahip olmak artık çok daha kolay.Tırnaklar için keratin desteğinden asetonsuz oje çıkarıcısına, elleriniz için onarıcı el maskesinden leke açıcı el losyonuna kadar birbirinden etkili ve hızlı sonuçlar elde etmenize yardımcı olan el ve tırnak bakım ürünleri sadece “Douglas Parfümerileri” nde satışa sunuluyor.
 
 
 
 
Doglas El Peelingi
 
 

 
 
Douglas Kreatin Desteği
 
 
 
 
Douglas Leke Açıcı El Bakım Kremi
 
 
 
Douglas Nemlendirici Aseton
 
 
 
Douglas Nemlendirici Balm
 
 
 
 
Douglas Nemlendirici Günlük El Losyonu
 
 
 
Douglas Onarıcı El Maskesi
 
 
 
Douglas Tırnak Eti Kalemi
 
 
 
Douglas Törpü

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

A-A+ KIKO Milano'dan cilt tonuna uygun fondötenler KIKO Milano, farklı cilt tonlarına uygun fondötenlerle ten renginize en uygun rengi bulmanızı sağlıyor.
Tutkunun rengi ile baş döndüreceksiniz

Tutkunun rengi ile baş döndüreceksiniz...Oriflame Giordani Gold Scarlet serisi, yılbaşı gecesinde sizi, renklerin en tutkulusu kırmızı ile buluşturuyor. Kırmızının 3 farklı tonuna sahip Giordani Gold Scarlet Collection Ruj ve Tırnak Cilası ile gecenin en güzel kadını olacaksınız.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ