SANDA SPA, Babalar Günü için benzersiz hediye alternatifleri sunuyor

 
Babalar için mutluluğun yolu
SANDA SPA’dan geçiyor
 
SANDA SPA, Babalar Günü için benzersiz hediye alternatifleri sunuyor. “Timeout for Dad” paketini veya Sanda Breaks masajlarından birini hediye ederek babanızı günlük hayatın temposundan uzaklaştırarak bedenini ve ruhunu dinlendirebilirsiniz. Dilerseniz SANDA SPA’nın şık tasarımlı hediye çekleriyle babanıza farklı seçenekler sunarak güzel bir gün geçirmesini sağlayabilirsiniz.
 
Türkiye’nin ilk ve en büyük Spa zinciri SANDA SPA, Babalar Günü için hazırladığı paketlerle en özel hediye alternatiflerini sunuyor. Babalar Günü için hem farklı hem de unutulmaz bir hediye arayanlar, SANDA SPA’nın özel paketlerinden birini tercih edebiliyorlar. Eğer “Babam tercihini kendisi yapsın” diyorsanız, SANDA SPA’nın kendi başına bir armağan olan şık ve elegan tasarımlı hediye çekleriyle de babanıza benzersiz bir armağan sunabilirsiniz.
 
SANDA SPA’nın Babalar Günü için sunduğu paketler arasında en dikkat çekici olanı, geleneksel Türk hamamı ile Asian Nirvana masajını bir araya getiren “Timeout for Dad” paketi. 90 dakikalık uygulamayı kapsayan ve 195 TL’lik özel Babalar Günü fiyatıyla sunulan paket, babanızın bir buçuk saatlik bir süre içerisinde hem bedenini hem de ruhunu yenilemesine yardımcı oluyor. Arındırıcı kese, rahatlatıcı köpük masajı ve canlandırıcı şok buz uygulamalarından oluşan geleneksel hamam keyfinin ardından  “Asian Nirvana” masajıyla gün içinde küçük bir mola veren babanız, iş stresinden uzaklaşıp kendini yenilenmiş hissedecek. Vücuda enerji ve güç veren, başparmak baskısı ve dirseklerle derinlemesine uygulanan “Asian Nirvana” masajı yorgun kasları gevşetmesiyle bedene zindelik kazandırıyor.
 
SANDA SPA’nın bir diğer Babalar Günü sürprizi ise Sanda Breaks masajlarını kapsıyor. Sanda Breaks paketi kapsamında 9 farklı Sanda Breaks masajından herhangi birini seçerek babanıza armağan edebiliyorsunuz. Sanda Breaks masajları için SANDA SPA’nın www.sandaspa.com adresindeki web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 50 dakikalık Sanda Breaks paketleri, SANDA SPA’nın şık tasarımlı hediye çekleri ile 135 TL fiyatla sunuluyor.
 
www.sandaspa.com
SANDA SPA-Etiler: 0212 352 2500
SANDA SPA-İstinye: 0212 367 2060
SANDA SPA-Trio: 0216 472 0072

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Erkekler, sanal alışverişte en çok bu ürünleri alıyor

Girişimci Ersin Mete Ertürk 6 yıl önce kurduğu sitede Türkiye'de bir ilke imza attı. Abonelik yöntemi ile erkeklere yönelik iç çamaşırı, çorap, tıraş-bakım ürünleri ve prezervatif gönderim hizmeti sunan sitenin sahibi Ertürk, geçen yıl en çok talep boxer-slip ürünü için oldu.

2017'de erkekler kadınlardan çok alışveriş yaptı

Türkiye genelinde 5.6 milyon üyesi ile mobil sadakat uygulaması Hopi, 2017’nin alışveriş istatistiklerini açıkladı. Ocak – Aralık 2017 tarihleri arasında gerçekleşen alışveriş rakamlarının açıklandığı istatistikler 2017’deki alışveriş tercihleri ve trendlerini ortaya koydu.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ